Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mennyire zavaró az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire zavaró az, ha egy fiú túlzottan ragaszkodó? Aki szeretetre és törődésre vágyik, az gáz?

Figyelt kérdés
(Volt egy olyan ismerkedésem, hogy a lány pont a fordítottja volt. Nem vágyott se szeretetre, se törődésre. Független, önfejű, erős természet. Az ellentétek ebben az esetben nem vonzották egymást. Szerinte a ragaszkodás fojtó, és sok, ha minden nap érdeklődtem felőle, vagy írtam neki. Heti egy találkozó is sok lett volna neki, mert szabadságra vágyik, és mindig kifogásokat keresett.) Azért tettem zárójelbe, mert ez az én konkrét esetem, de általánosságban is érdekelnének a válaszok a ragaszkodást illetően. Igazából nem tudom, ezen tudok-e változtatni valaha is. Egyáltalán bennem van-e a hiba, hogy azzal akarok lenni, akit szeretek/szerettem, és érdekel, mi van vele.

2019. júl. 16. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé végletes az az eset, amit az exeddel átéltél, a túlzott ragaszkodás nem az, amit vele kapcsolatban tapasztaltál. Ő egyszerűen csak nem szeretett téged annyira, hogy veled akarjon lógni, de ezt nem merte bevallani. Jó voltál neki néha, amikor épp kedve volt a társaságodra, de nem volt beléd szerelmes.


Ha pedig valaki túlzottan ragaszkodó, az igenis megfojtja a másik felet és baromira zavaró tud lenni. (A ragaszkodás nem egyenlő azzal, hogy valaki szeretetre és törődésre vágyik.) Ha naponta ezerszer írsz a párodnak, hogy mit csinál, hogy van, és ha nem válaszol neked 10-20 percen belül, te már írod a következő üzenetet vagy felhívod, az túlzott ragaszkodás. Meg az is, ha állandóan féltékeny vagy és már a kapcsolat elején és később is heti minden szabad pillanatot vele akarsz tölteni, ezzel pedig nem hagysz neki énidőt, nem hagyod, hogy mondjuk a barátaival, családjával legyen, az is túlzott ragaszkodás. Lehetne sorolni, de ennyiből szerintem már te is érted, mire gondolok.

2019. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túlzottan

Itt a baj

Egy szintig rendbe van de ne legyen pióca

2019. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. A mértékkel igazatok van, de nagyon nehéz megmondani, hogy hol a határ. Mondjuk ezt nem úgy kell elképzelni, hogy 5 percenként írogattam meg hívogattam. Legalábbis nekem ezt nehéz eldönteni. Reggel írtam pár sort munka előtt, délbe ebédszünetkor, délután/este pedig otthonról pár sor... Nagyjából ennyi. Lehet, hogy ez sok, nem tudom. De Én nem sablon kérdéseket tettem fel, hanem tényleg érdekelt, mi van vele, milyen volt a napja. Fordított esetben én mindig örültem neki, ha ír, sőt, vártam is.
2019. júl. 16. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Igy amit le írtál nem sok

2019. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annak a lánynak volt sok. Majd jön más, aki értékel.
2019. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat. Remélem, egyszer majd lesz olyan, aki ezt értékeli, és nem a negatívumot látja benn.
2019. júl. 16. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak ennyiben merül ki a "túlzott" ragaszkodásod szerintem a nők java hasonló partnerre vágyik. Én is szeretem a magánszférám, boldogulok önállóan, egy macska sincs olyan önfejű mint én, de imádom ha a kapcsolatban a másik érdeklődő és keresi a társaságom.

Hagyni kell teret a másik félnek, de a leírtakkal nincs semmi gond.

2019. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából azt se tudtam hova tenni, hogy néha órákat beszéltünk telefonon. Meg mondta az elején, hogy miért nem keresem telefonon, mert mindig ő hív. Utána ha én próbáltam keresni, az már sok volt. Vagy nem is értem igazából. Ha nem írok rá egész nap, meg ha nem is akarok vele találkozni, akkor az lett volna a jó? Ez így furi. Én mindig örültem ha ír vagy hív. Sose úgy vettem, hogy zavar vagy irritál. Én ebből indultam ki, hogy ő is örül neki. Legalábbis ezt feltételeztem.
2019. júl. 17. 07:09
 9/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy "órákat beszéltünk telefonon" úgy kell érteni, hogy ő hívott, és tényleg ennyit beszélgettünk. Másnap, megkérdeztem felhívhatom-e, azt mondta nincs kedve most hozzá, stb. Tehát ezek számomra elég hullámzó dolgok, amiket a mai napig se értek.
2019. júl. 17. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!