Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan fiúval, aki tizenévesen nem volt a csajok bálványa, elég sikertelen lett, aztán eljutott abba a korba, hogy megemberesedett, és nektek nagyon bejön, de van ez a zavaró tényező a múltjában?

Figyelt kérdés
Félig elméleti a kérdés. A kort azt 25 év körül értsétek.
2019. jan. 6. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Össze.
2019. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Össze. De miért lenne ez zavaró tényező? Az akkor volt, most meg most van. És én a mostani énjét ismerem.
2019. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is ilyen voltam, tizenévesen szűz voltam, a lányok annyira nem érdekeltek, elvoltam otthon, tanultam stb.

Aztán 21 lettem akkor lett először barátnőm, azóta meg már volt pár kisebb kaland. Mondjuk a 21 azért különbözik a 25-től,de szerintem adj neki esélyt és ez nem egy sötét múlt. Gondolj bele, hogy nem azon kell kattognod hány lánnyal volt, vagy, hogy volt-e előtte valaki.

25/F

2019. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hallod, a huszonéves csajok a gimis matek átlagodat is nézik, szóval vigyázz. Közelebb vagy a 30-hoz, mint a 20-hoz, mégis ki a rákot érdekli, hogy mi volt tizenéves korodban? 40 évesen is ezzel fogsz jönni?
2019. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi tulajdonságai vonzóak akkor igen.
2019. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted érdekelni fog bárkit is, hogy milyen voltál 10 éve? Úgy írod, mintha minimum embert öltél volna.
2019. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!