Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tipikus, hogy egy mai 20-30 éves nő lecsekkolja a facebook-odon, hogy hányan és kik lájkoltak, vagy csak én fogok ki mindig hülyéket?

Figyelt kérdés

Tipikus, hogy a nők ezt nézik, hogy hányan lájkolták a facebookon egy férfi profilképét? Ez tényleg ilyen sokat számít?

Én olyan nőkbe botlok, akik nem csak azt nézték, hogy hányan, de azt is hogy pontosan kik, és hogy azok közül mennyi a rokonom meg mennyi nem rokon, meg stb. Olyan is volt, hogy egy nő még az ismerőseimről is statisztikát készített, hogy hány nő ismerősöm van, hány férfi. És konkrétan megkérdezte azt, hogy miért van több női ismerősöm?

Tényleg ilyen kettyósok a mai nők, vagy csak én vonzom valamiért a hülyéket? Én sose szoktam megnézni egy nő ismerőseit, se azt hogy kik lájkolják, mert pont leszarom... főleg egy friss ismeretségnél.


2019. júl. 17. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem tipikus és nem is normális. Csak az önbizalomhiányos, agyilag éretlen, hisztis kislányok csinálják ezt.


Te pedig buta vagy, mert soha nem tanulsz a hibádból és folyton elköveted mindig őket.

2019. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én legalábbis belefutottam pár ilyenbe.

Kevés ismerős

Kevés lájk

Le van tiltva mindenki elől az ismerőslista (hogy képzelem?)

Mi az hogy nem írom ki a teljes nevem? --> ő fél



Hadd ne írjam le miket szoktam erre reagálni 😀

2019. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén én is megszoktam nézni kik lájkolják a párom képét. Nyilván, mert kíváncsi vagyok vele kapcsolatban mindenre. De sose hoznám szóba és nem kérdeznék rá ez ki vagy honnan ismered.
2019. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a tnulás hiányáról van szó,hiszen kérdezőt pont zavarja ez a mentalitás,és nem is kezd velük....


Szerintem igen,sok ilyen lehet.Abból vonnak le következtetéseket,hogy mi van a profilodon,kik az ismerőseid,szontál e posztolni stb...Bár nem korfüggő.N

2019. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Te fogsz ki ilyen kettyósokat
2019. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Látnád a reakciót, amikor közlöm, hogy nincsen face-m, ne is keressen rajta. Azonnal kamusnak néznek. Volt aki meggyanúsított, hogy családom van és csak ki akarom használni.
2019. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak beteg emberek, az ilyenek nézik még azt is, hogy mikor és mennyit voltál aktív ilyen szarokon stb. és felépítik a napod erre alapozva. :D
2019. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az a felfoghatatlan, hogy valakinek ez számít. Kevésbé lesz vonzó számára az aktuális partner, ha mások nem fejezik ki egyetértésüket lajkkal?! Nekem ez elképzelhetetlen. 29 éves nő vagyok, de nem, hogy nem csinálok ilyet, nem is hallottam még ilyenről.
2019. júl. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

A nőknek van egy ilyen szempontjuk, hogy mennyi nő kedvel téged (aki nem rokonod). Minél több, annál jobb.

A többi tényleg túlzás.


A férfiak és a nők módszerei alapvetően különböznek, szóval ne csak abból ítélj, hogy te mit csinálnál!

2019. júl. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

Akkor kettyos hülye vagyok Enis úgy látszik

Mindig lecsekkolom a dolgokat sose tudni és az egyik előző válaszolo pont rászólt arra : én megszivtam csúnyán egy olyannal aki azt állította nincs face ....de egyedülálló egyedül él stb

Aztán egyszer random megyek a Lidl be és szembejött gyerekkel feleséggel.... 😀😀

A nagy titkolózás ezek után már Perzse higy gyanús ...elvették a bizalmam.

2019. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!