Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, el tudnátok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, el tudnátok úgy fogadni, hogy van egy félig fekete gyerekem?

Figyelt kérdés
Az apjával 5 évig voltunk házasok, de végül elváltunk. Fizeti a gyerektartást és én is dolgozom, szóval el tudom tartani magunkat. A válás óta eltelt több, mint egy év és most nyitott lennék egy új kapcsolatra. Gondolom nem megszokott a helyzetem és sokan felelőtlennek gondolnak. Egy percig se bánom a házasságomat és a gyerek is tervezett volt, de megromlott a házasságunk és elváltunk. Van esélyem olyan férfit találni, aki elfogad a gyerekemmel együtt is?

2019. júl. 18. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkel nehéz dolgod lesz. Neked már ő az első és sok férfi ezt nehezen viseli. Főleg, ha nem az övé a gyerek.
2019. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavarna. Kevesen vagyunk, de azért akad aki nem ítél el emiatt. A többség sajnos igen, de nem az a jó amit ők csinálnak.
2019. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Egy fekete ferfi mereteihez szoktal. Hogy erezhetne magat azok jol egy masik ferfi? Harangozik benned.

Egy masik feketevel folytasd vagy egy emigras sotetboruvel. Az talan elfogadja a szitut.

2019. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom Szandi... Ez azért kicsit erős...

Nem sokan vágynak rá, hogy egy idegennek szabad bejárása legyen a házba, privát szférába...

Én biztos kilométeres távolságot tartatnék az apjával, HA belemennék. De valószínűleg akarnék saját gyereket és ha megszületik azt természetesen jobban szeretném.

2019. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokan nem az biztos még akkor sem ha nem lenne félig fekete. A pasik nem szeretik más gyerekét nevelni. De biztos van olyan is aki meg elfogadna. Esélyed van de azért ha ismerkedsz minél előbb add tudtára a férfinak, hogy mi a helyzet, így már az elején kiszűröd azt aki nem fogadná el a helyzetet.
2019. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem simán találni fogsz új pasit.
2019. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
NEM!!
2019. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Keress inkább másik feketét.
2019. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ebben nem a gyerek színe a döntő, hanem a léte.
2019. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Senki nem akarja nevelni más gyerekét! Ha akad kivétel az meg azért verezne el mert te hozzászoktál a 20 centis kolbászból, a többségnek meg 14 centis virslije van csak!
2019. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!