Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van, akinek falun nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akinek falun nem teszik senki, meg nem talál magának senkit?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem is szeretnék itt összejönni senkivel, lány vagyok, kiskorom óta el szeretnék innen menni.

De belegondoltam, hogy bakban lennék.


Egy-két pedofil öreg írogat nekem 16 éves korom óta, vagy akinek felesége van, természetesen nem válaszolok. Két putris cigány is randira szeretett volna hívni. Meg volt egy srác, aki nem taszított külsőleg, normálisnak látszott, de egy pszichopata, ha nem lenne az, sm tudnám elképzelni az életemet vele. Meg egy igénytelen buszsofőr, akivel utaztam.


Tök érdekes, hogy egy-két várossal arrébb meg tapadnak rád, meg mi lehet Budapesten, vagy nagy városban, ahol lehet ismerkedni. És én ugyanúgy nézek ki ott is, mint falun. Ahol borzalmasak az emberek, nem mind, de a többség.

Tök gáz lehetett régebben a faluból választani, vagy apádurad megmondta kihez kell.


2019. júl. 18. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Merj elmenni!
2019. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy es miert nem koltozol valami kozeli nagyvarosba ?
2019. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen..
2019. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem is fel kell kötni a nacit. Falusi vagyok. Itt ahol élek nekem sem könnyű. 27F
2019. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van hely a kecóban, gyere fel!

Bár a korod jó lenne tudni... :-)

48Ffi Bp

2019. júl. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!