Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden férfi aki kihasználja a nőket megkapja bármelyiküket de aki művelt, udvarias, tisztelet tudó és bármit megtenne a kapcsolat másik feléért soha nem talál rá senki sem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában tanítottak meg általánosítani.
2014. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Dominancia a lényeg.


Hidd el nőként mondom hogy van olyan pasi akinél 5-10 mondat után tudom hogy le fogok vele feküdni. (de azért nem azonnal).


Úgy gondolom az a gond, hogy te (gondolom magadra írtad a kérdést) tapasztalatok híján nem rendelkezel elég önbizalommal ami kell a dominanciához.


19/l

2014. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De nem lehet mindneki domináns! Akkor azok pusztuljanak meg egyedül?
2014. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

esetek 69% rá igaz akkor általánosítható.


A rosszfiú image 30 alatti pi.csáknak jön be csak.

2014. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat kell, valóban. A pozitív tapasztalataid adják a mélyebb referenciáidat az életben, amelyek felépítik a hiedelemrendszeredet is az egyéni értékeid és életszabályaid mellett. Azért kéne nem nagy falatokkal kezdened, hogy pozitív tapasztalatokat szerezz, ezek megerősítenek és tudni fogod, mit mondj és hogyan bánj a nővel úgy, hogy ágybabújjon veled.
2014. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert sokkal könnyebb udvariasnak lenni, mint bunkónak, próbáld ki. És akkor nézd meg a 2 ember élet szemléletét.

Akik bunkók és mégis boldogan élnek, azért vonzóak, mert a nők kihívásnak, elismerésnek érzik ha elérik h ők változtatták meg az embert, sikerült elérniük h ne legyen velük szembe bunkó.


Másik oldal: Lehet vki úgy is boldog h kedves, de azon nincs semmi kihívás, bunkóá pedig nem akarják tenni.


Persze a boldogtalan emberek kiesnek mindkét oldalról.


Ha most genetikai megvilágításból akarod nézni a dolgokat:


Szerinted melyik nehezebb? Bunkónak lenni, de úgy h mások is elfogadnak és boldog életed van. VAGY Kedvesnek lenni, persze emiatt a többiek is elfogadnak és ettől még lehet boldog életed.


Természetesen ezek csak alap személyiségek. A nők nem érzik jól magukat paraszt, bunkó emberek mellett (kivétel ha velük normális).

2014. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem dominanciát kell sugározni,szimplán önbizalmat.Aki határozott és karakán,az mindig vonzóbbnak látszik.
2014. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban tudni szeretnéd és nem csak panaszkodásnak szántad, amiért látszólag több sikerük lesz, az magabiztosság és sárm kérdése. Az udvariassággal és tisztelet tudással nincs gond, amíg nem szélsőséges és nem azt viszik túlzásba. Márpedig aki bármit megtenne a másikért (saját szavaid), az általában tálcán nyújtja magát már az első pillanatoktól fogva.


Meg kéne tudni találni az egészséges egyensúlyt, ez a nyitja. 26/F

2014. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7-es, akinek önbizalma van az szerintem tudja mit akar, vagyis domináns. De ha akarod nevezzük úgy, önbizalom kérdése (de szerintem a dominancia mindig vele jár.)
2014. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még egy "művelt, udvarias, tisztelet tudó és bármit megtenne a kapcsolat másik feléért" pasival se akadtam össze, mutass egyet és válaszolok!
2014. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!