Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők, akik párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik párkapcsolatban "feltétlen szeretetre" vágynak, valójában pasi helyett apukát keresnek maguknak?

Figyelt kérdés
Gyakran hallani ezt a "feltétlen szeretet" dolgot, aztán ha rákérdeznek, kb. úgy fejtik ki, hogy "hát szeressen mindig, örökké éreztesse, hogy én vagyok a mindene, hordozzon a tenyerén". Ezek egy szülő-gyerek kapcsolat jellemzői, nem?
2019. júl. 20. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Bocs, de ezen az oldalon ezt pasik szoktak írni.

Amúgy senkitol nem hallottam ezt a feltétlen szeretet temat előben. A szeretet nem feltétel nélküli. Asszem hamar kiabrandulna mindenki, ha a párja hirtelen atvaltana tahó, bunkó, ápolatlan, munkakerulo, alkesz üzemmódba, hogy végletes példát írjak.

2019. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, a feltétlen szeretetbe az is beletartozik, hogy tekintsen rá a férfi nőként, akit a "tenyerén hordoz".


Nem hiába vannak azok a kifejezések, hogy "úgy tekintek rá mint a lányomra", vagy "úgy nézek rá mint nőre".

A kettő közötti különbség a szexuális vonzalom.

2019. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Az a szülő gyerek kapcsolat, hogy mindez feltétel nélkül.

32/f

2019. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Látom, sikerült félremagyarázni. :D A szeretet persze, hogy nem feltétel nélküli, épp ezért önzőség és gyerekes azt várni, hogy a másik feltétlenül szeret, akkor is, amikor épp átmegyek hp-ba vagy valami oltári baromságot csinálok, és csak bólogat, hogy "nem baj, kislányom, én így is imádlak".


Nőktől hallani ilyet, és a feltétlen szeretetbe nekik kb. az is beletartozik, hogy még akkor se legyen a f...szinak egy rossz szava, ha a nő épp valami hülyeséget csinál. Ez szerintem pont az a biztonságos szülői öl, amibe vissza lehet bújni, ha a csúnya világ a fejükre olvassa a hibájukat. Ja, és lehetőleg egyszerre mind az öt szeretetnyelvet használva.

2019. júl. 20. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Márpedig ezt benézte, mert mindenkinek lesz rossz szava, ha hülyeséget csinál.

32/f

2019. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

feltétlen szeretet? ez valóban azt jelenti amit leírtál,szerintem rosszul foglamznak. Úgy értik,hogy mutasd ki,hogy szereted minden egyes nap!Ha ez meg van akkor minden meg van.

MOndjuk én is ezt várom el,igen egy sérült apakép mellett.én nem mondom,hogy feltétlen legyen a szeretet,hiszen iszonyatosan sokat teszek érte,hogy jó legyek neki. én csak azt mondom,hogy mindennél jobban szeressen és ezt mutassa is ki,semmi mást nem várok el persze a hűségen kívül :D

2019. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jol latod kerdezo. Nagyon sok ember var el feltetel nelkuliseget, kevesen kepesek a felnott szeretetre. A ferfiak egy gondoskodo anyukat, a nok meg egy problemamegoldo apukat keresnek.
2019. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utsó, igen, gondolom, férfiaknál is megvan ez a "szeressen sörhasúan, böfögősen is, mert az az igazi szerelem" csak én a női verziójával találkoztam társkeresés során.
2019. júl. 20. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezek a szerető kapcsolat jellemzői: szülő-gyerek, két szerelmes, két barát, s hasonlók.


Attól, hogy te gyakran hallod, más nem. Ne keverd a te valóságod az abszolúttal, vagy az általánossal.

2019. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Neha facebookon noi cikkek alatt szoktam latni olyan kommenteket, amikrol meselsz. Tenyleg nekem is az a benyomasom, mintha apukat keresnenek. Kozelebbi tapasztalatom nincs ezzel az embertipussal, mert a hozzam kozel allok nem ilyenek. :)
2019. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!