Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a pasi azt mondja, h...

Ha a pasi azt mondja, h komoly kapcsolatot akar, akkor azt feltetlen el kell hinni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Zsákba macska a dolog, majd idővel elválik, minden esetre abból baj nem lehet, ha nem kapkodjátok el a dolgot.

2018. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 padaman válasza:
100%

Ez miféle kérdés? Egyáltalán létezik-e olyan dolog amit feltétlen el kell hinni? Semmit sem kötelező elhinni, csupán vállalni kell a kétkedés következményeit. És rajtad áll milyen bizonyítékokat vagy hajlandó figyelembe venni és milyeneket nem.

Neked kell látnod hogy milyen ember. És ennek alapján megszavazni a bizalmat. Sok minden rejlik a részletekben.

2018. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Csak annyira, amennyire egy no gondolhat ilyet. Full riziko. Ahogy az egesz elet :)
2018. jan. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Uristen, dehogy. :))

29/N

2018. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszembejutott, amikor még az őskorban, az Internet előtt sms-társkeresőztem.

Véletlenszerűen dobta a bemutatkozó sms-eket a rendszer. Az enyémben az volt, hogy 25 éves lány vagyok, szex csak a házasságban, barna haj, kék szem, 168 cm, 45 kg...

Nem is hinnétek, milyen vonzó sok férfinek ez a hozzáállás. Rengeteg válasz sms-t kaptam.


Jött egy sms a bemutatkozásomra: "Szia! Komoly kapcsolatot keresek. Kérlek írj! 30 éves ffi"

Na, elkezdtünk sms-ezgetni, aztán gondoltam egyet és lekértem a bemutatkozó sms-esét kíváncsiságból. Így szólt:


"Csak szexkapcsolatot keresek..."


Na megírtam neki, hogy menjen a búsba, mire rájöhetett, hogy mi történt, könyörgött, hogy ne ítéljek a látszat után, hisz nem is ismerem, stb...

De akkor megbotránkozva leráztam.


Ma vén 39 éves fejjel persze simán elhiszem, hogy rossz passzban, mondjuk egy becsődölt kapcsolat után semmi másra nem vágyott, csak elköteleződésmentes szexre, aztán amikor meglátta az én bemutatkozásomat, mégis felébredt benne a vágy a komoly kapcsolatra.


Mindkettő lehetett őszinte érzés.


A lényeg, ha valaki komoly kapcsolatot akar, az sok mindent el fog neked nézni, légy önmagad és ne mássz az ágyába az első randin.

2018. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 30 körül jár a pasi, miért ne lehetne elhinni? Mindenestre ez nem azt jelenti, hogy veled vagy éppen az akutális barátnőjével képzeli ezt el.

Lehet, hogy miután jobban kiismeritek egymást, ez akár fél-egy év is lehet, jön rá, hogy nem vagytok összevalók.

2018. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg jobban és megtudod!
2018. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Judit58 válasza:
48%
hát ez csak annyit jelent, h nem akarja h mással kavarj...de persze ő fog kalandozni. legjobb ha megbeszélitek nyitan.
2018. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha parkapcsolatban vagy ugy, hogy egyutt is eltek, akkor is randizhatsz masokkal is. Amig nem vagy min. a menyasszonya, nem kell lekotni magad mellette.
2018. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsónak full igaza van.


Egyébként meg maga a kérdés is: most veled akar komoly kapcsolatot vagy úgy általában?

NEM MINDEGY!!!!

2018. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!