Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaz hogy akkor talál rá az emberre az igaz szerelem mikor szinte nem is foglalkozik ilyesmivel? 24/F

Figyelt kérdés
Annyi lehet ennek a realitás alapja mert aki nem foglalkozik azzal hogy nincs párja az kívülről lazábbnak tűnik és könnyebben bevonzza a másik nemet?

2019. júl. 20. 09:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező. Te már be is vonzottad. Írj! 30N
2019. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Erre ne vegyél mérget. Hol van az leírva, hogy mindenkinek szerelmesnek kell lennie, és mindenki megtalálja a párját? Sehol, rz a szegény emberek reménye. Nézzél már szét! Roncs társadalom, roncs vagy perc párkapcsolatok, már sokan annak is örülnek ha találnak egy olyan személyt, aki szóba áll velük.


Ez a "bevonzza a másik nemet" is egy hülyeség. Az ember nem mágnes. Lehetsz te akármilyen laza, ha a környezetedben nincs olyan nő, akinek a kémiád bejönne.

2019. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen, en hiszek ebben. Eddig mindig igy tortent velem.
2019. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

De,mágnesek az emberek.És ha elengeded a problémát,akkor olyan embert fogsz bevonzani,aki visszatükröi azt a szintet,ahol tartasz.És azért nem biztos,hogy az egy pozitív ember képében jelenik meg.

De ha van karma,akkor meg doszte mindegy gondolsz-e rá vagy nem akkor fog jönni,amikor kell.Se előbb,se később.Max.nem tudsz élni az adott lehetőséggel.

Szóval több magyarázat is létezik.

De az ritka,hogy otthon ülve bcsönget hozzád valaki,és összejöttök.Bár ilyen is van azért.

2019. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van második (sajnos)
2019. júl. 20. 09:20
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

4-es. Duma, duma, duma. Az élet tökéletesen semleges. Nincs jó, nincs rossz. Ezeket csak az emberek biggyesztik oda, ki-ki a saját nézőpontja által.


Ok-okozat van, ez pedig egyszerű törvényszerűség. Viszont még itt is ott van a véletlenszerűség, és az esélyesség elve. Ha elengedsz egy követ az le fog esni. Nem a kő vonzotta be a talajt, hanem a gravitáció.


Attól hogy elkezdesz társaságba menni, nem vonzod be a nőket/férfiakat, csak esélyt adsz rá. Az esély mivel nem 100%-os, így könnyen megeshet, hogy nem jön össze a dolog. Sőt, az is megeshet hogy 10-ből egyszer sem jön össze. Ha jól nézel ki, az esélyed megnő. Ha vidám vagy az esélyed megnő. Viszont sosem vonzol be senkit, csak maximum szimpatikus lehetsz.


Ott van a roulette. piros, fekete, zöld nulla. Van olyan széria, ahol akár 25X is felteszed a tétet, de nem nyersz. Az élet miben másabb? Rosszkor vagy rossz helyen, nem a megfelelő emberek, nem a megfelelő hangulat stb. Még ezeket leszámítva is honnan veszed azt, hogy biztosan összejön valaki, ráadásul egy olyan, akire egy életen át lehet számítani? Na erre mekkora az esély?


Én nem 20 éves fejjel gondolkodom, bőven van már tapasztalatom. Sajnos. Mivel tudod hogy ki vagyok, így tudhatnád hogy maga a társkeresés mint adott téma, már közel 20 éve foglalkoztat iskolai szinten is. 2001-óta jelen vagyok a legtöbb társkeresőn, nőként, férfiként. Már több mint 270 oldalnyi tapasztalatot írtam le, rengeteget találkoztam már emberekkel, sok-sok sztorit hallottam stb. Nekem ez a téma az életem, sajnos a saját elátkozott sikertelenségem motivál a mai napig.


Egyet elhihetsz nekem, mindenki reménykedik, mindenki kapaszkodik fűbe-fába, pedig a megoldás annyira egyszerű lenne.

2019. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
Te meg egy begyöpösödött,kiégett fa$z vagy,akinek nyomorul élete van a felége mellett.Ide meg jársz panaszkodni,vâltoztatni nem akarsz rajta,de nyomod ki a sok felesleges szart magadból.Mindenki hibás körülötted, nők végkeéppépp,de Te semmiben.A tökéletesség fényében tündökölsz,a nők meg vackok.Ha Te nem találtál megfelelőt,akkor más se fog,szted.Nem segíteni jársz ide,hanem a fusztrációdat kiélni,csak mert neked nem jöttek össze a dolgok a nőkkel.Így csak nyomod ki magadbòl a negatív gondolatokat.Nem hogy segítesz,inkább csak lehùzol másokat,és azt erősìted bennük,hogy adják fel.Ahogy kérdezőben is ezt erősìted.Gratula.
2019. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6 Na, mi az az annyira egyszerű megoldás?
2019. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Hülyeség! Ahhoz, hogy rád találjon valaki, neked is tennikell érte, proaktívnak kell lenni. Elérhetővé tenni magad, nyitni mások felé, eljárni olyan helyekre, ahol találkozhatsz potenciális jelöltekkel, "élni", vonzónak lenni, többet mosolyogni, stb. És még így sem biztos, hogy rád talál.
2019. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nalam allandoan ez van.

Akkor talalkoztam a ma mar exferjemmel, amikor mar feladtam a tarskeresest.

Amikor ugy megyek szorakozni, hogy csak magam miatt, kicsit tancolgatni, jol erezni magam, akkor jonnek oda a pasik, amikor uj munkahelyre megyek, es nem igazan erdekelt, hogy ki kicsoda, akkor mindenki total jo fejnek tartott.


Igen, ilyenkor sokkal lazabb az ember. Az erolkodes az sose jo, mert erzodik a masik emberen, ha gorcsos, es ez nem vonzo.

2019. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!