Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen társkeresési problémái...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresési problémái vannak a nőknek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 19:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
Hogy szexre bármikor találhatok "embert", de másra nem igazán.
2019. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Személytőll függ nem a nemi hovatartozástól.
2019. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
Mint a férfiaknak.
2019. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%

30 alatt leginkább komoly kapcsolatra akarnak olyan férfit találni, aki sármos, de hűséges is, ez a kettő általában üti egymást. Aki megelégszik a közepesen vonzó férfiakkal annak összejöhet kapcsolat, de aki csak a top pasikkal akar kapcsolatot, az pofára esik általában egy éjszaka után. Ebben a korosztályban ha egy nő elhízott, vagy egyedülálló anyuka, az nagy hátrányt tud jelenteni.

30 felett már egyre nehezebb partnert találni, meg ketyeg a biológiai óra is, ítt jön az képbe, hogy vagy megállapodnak egy kevésbé vonzó, de türhető egzisztenciájú férfival, vagy kergethetik a legjobb férfiakat és hoppon maradnak, mert letolják vagy csak kihasználják őket.

2019. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudhatod, csak megdugni akar-e, mik a fétisei, melyik testrészeddel fog piszkálni, mi hozza elő a nőgyűlöletét, mikor csal meg, mikor üt meg, stb.
2019. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Nőknek társat ugyanolyan nehéz találni, mint a férfiaknak. Sőt!

Persze itt a gyk-án a "nő" csak a 25 év és 50 kiló alatti insta modelleket jelenti.

2019. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%
Adom a 9-est! Nektek a nő az a szupermodellnél kezdődik!
2019. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
#11: neked a férfi Ryan Goslingnál.
2019. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem vesznek komolyan. Általában olyan a kiszemeltem, aki szerint "túl jó nő" vagyok hozzájuk.

Meg sem adják nekem az esélyt, hogy megismerhessenek, vagy olyan is volt, hogy kezdeményezni sem mert, én léptem felé először vevő volt rá, aztán kiröhögött, hogy futok utána, és nem veszi be, hogy bejön nekem.

Nem tartom magam bomba nőnek, szerintem átlagos vagyok, és inkább a férfi belső értékei érdekeltek, éppen ezért ránézésre nem tudom, hogy bejön e az illető, idő kell mire kialakul nálam valami, de ha alakul az mély nyomokat hagy. Jelenleg nem ismerkedek, megint összetörtem.

2019. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%
A kedves jólelkű srácokat sokszor nem fizetik meg eléggé, ők nem tudnak másokon áttaposni, nem jutottak magasra. Nekik sokszor nincs egzisztenciájuk, és lelkileg sincsenek toppon mert sokan kihasználják őket(nemcsak a nők, férfiak is rendesen). A törtető lelketlenek meggazdagodtak, sikeresek, virulnak, de nem jó a társaságukban lenni. Szóval, nehéz.
2019. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!