Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban elfogadottabb lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban elfogadottabb lenne az ha egy nőnek van nagyon magasan a mérce mintha egy férfinek lenne?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
REÁLIS elvárásai legyenek, mind a két félnek, ennyi.
2019. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elfogadott egyik reszrol sem, ha irrealis elvarasai vannak barkinek. Pl ducu nem tul szep no csak brad pitt fiatalon kaliberu sracokat vesz eszre, vagy nerd pattanasos 130 kilos csavo, aki d-s mellu hentai lanyokon meg cosplayereken nevelkedett, a kis duci lanyt nem veszi eszre es kb csak a tinikori modell idealjaira csorgatja a nyalat. De ugyebar ez ilyen. Ha valaki hosszu idon keresztul senkit nem talal, az altalaban rossz helyen keres/rosszul merte fel a lehetosegeit.
2019. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha magadhoz mérten reálisak az elvárásaid, nem számít, hogy egyeseknek az magasan van.
2019. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Életem során csak ezekre a felállásokra láttam példát:

- egy férfitípusnál elmondhatatlanul alacsonyan van a léc, és nyüstölik a nőket, hogy ők is adjanak lejjebb az igenyeikbol, különben ostoba felszínes libák lesznek

- másik férfitípusnak nagyok az igényei; szép, okos, szép, kedves, szép, házias, oh és említettem már, hogy szép? nőt akarnak maguknak, de meg vannak sértődve, ha a kiszemeltjeik magasról szarnak a fejükre, hiszen miért nem törik magukat a nők, hogy megtalálják bennük a jót? Na az ilyeneknek szokták azt tanácsolni hogy adjon lejjebb az igenyeibol, ha így elvárja másoktól ugyanezt.

- azokat a nőket, akik tényleg nem tiszta szívszerelemből választanak párt (gold diggerek) a sárga földig hurcolják, szó szerint ezernyi olyan megrendezett videó van a neten, ami őket járatja le, hogy a pasiknak (akiknek többségében sosem volt dolguk ilyen nőkkel) meglegyen egy szaftos revansfantázia, miközben a gold diggerek szintén felszínes, sekélyes párja, aki trófea feleséget akar, érintetlenül van hagyva, és senki sem érzi személyes sértésnek, hogy ilyen férfiak is vannak

- és végül vannak, akik a saját dolgukkal foglalkoznak, és nem érzik lételemüknek, hogy a másik preferenciáját elemezzék


A nők max akkor szólnak bele a férfiak választásaiba, amit már irtam; amikor a férfi messze többet vár el, mint amit adni tudna, és ami még fontosabb: meg van sértődve, amiert nem kínálják a nők tálcán a puncijukat neki.

Vagy akkor már anyák, és a fiuk 30-40 évesen sem akar megállapodni, és mivel aggódnak, hogy ilyen ütemben nem élik meg az unoka jöttét, elkezdik finoman szekálni. Bár ez a lány gyerekkel is megy, csak ott korábbtól, hiszen "jaj vigyázz mert elszaladnak az évek, aztán nezhetsz, ha nem találsz udvarlót".


Amúgy honnan jött ez a kérdés, kérdező?

2019. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én erre mindig azt mondom, hogy nincs olyan, hogy magas, vagy irreális mérce. Mindenkinek joga van lda rakni a lécet, ahová csak akarja, legfeljebb egyedül marad. Nem árt vele senkinek, csak magának.


Miért ne jelenthetném ki, hogy én csak Emily Ratajkowsky-val akarok járni? Persze ki fognak röhögni, de ha nekem ő kell, akkor ő kell :D


Ez csak példa, de értitek szerintem. Az én szememben nem létezik magas mérce.

2019. júl. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én akkor sem fogok dohányzóval ismerkedni, ha az összes férfi dohányozni kezd, mert én rosszul vagyok tőle, és ez olyan, mint az allergia nem fejben dől el. És ez a léc nálam pl az összes dohányzónak magasan lesz, de nem tudok engedni belőle akkor sem, ha emiatt egyedül maradok.
2019. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En se fogok olyannal aki szjba elvez...
2019. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!