Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző nőtársaim! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző nőtársaim! Ti is hasonlókat tapasztaltok?

Figyelt kérdés

Életemben többször volt már, hogy társkeresőn (is) ismerkedtem, meg persze élőben is, és így 40 felett az fogalmazódott meg bennem, hogy bármennyire is elvárnánk, hogy a férfi legyen férfi és kezdeményezzen, udvaroljon, nem feltétlenül ezzel járunk a legjobban...

Végigpörgetve eddigi ismerkedéseimet a nagyon határozott és céltudatos férfiakkal sose lett jó vége az ismerkedésnek. Vagy kiderült, hogy futószalagon randiztak és azért sürgették az ismerkedést, hogy gyorsan le tudjanak csekkolni, aztán mehessenek a következőre, vagy pedig mielőbb ágyba akartak volna vinni (lehetőleg az első randin).

Mind társkeresőn, mind személyesen azok a férfiak bizonyultak értékesebbnek, akiknek kellett egy kis biztatás, megerősítés, akiket kicsit el kellett csábítani... Utána már megjött az udvarlási kedv, de az első lépéseket szinte mindig nekem kellett megtennem.

Ez számomra kicsit kiábrándító, mert azért vágynék rá, hogy egy férfi teperjen értem, de a tapasztalat azt mondatja velem, hogy ilyen nincs, ha egy férfi teper, akkor nem engem akar, hanem csak gyorsan valakit... Az akar engem, akit elcsábítok.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy más is tapasztal-e hasonlókat... Férfiak válasza is érdekel!


2019. júl. 21. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Igen. Ma már elvárás, hogy a nő udvaroljon. A miértre a válasz:emancipáció van, nem tudtad? A nemi szerepek árfordultak. Lassan a férfiak hordanak melltartót, a nők meg boxert.2019-ben itt tartunk.

A mézes-mázas cukimókus módjára közeledő hímnemű bizony csak dugni akar, hogy behúzza az újabb strigulát. Ebből van a több. És bizony célt is ér vele sok esetben, különben más trükköt vetne be. Köszönhető a rbiknek, és a naiváknak nagy részben. Ha ők nem táplálnák őket, gyorsan leszoknának erről mert nem lenne senki a farkukon.

A nemcsak dugni akarók meg kéretik magukat a végtelenségig.

Nekem ebből elegem lett. Inkább egyedül, mint az ilyen silány felhozatallal való kínlódás.

Ja, és a dugni akarók között találkoztam jópár olyannal is, aki szintén elvárta, hogy a csak saját kielégítése miatt még én csábítgassam, az egyszeri használatra szánt skalp.Lófa.szt a se.ggébe az ilyen lénynek.

2019. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Én régóta nem ismerkedem neten, egyszer kipróbáltam, elég is volt. A társkeresőn kb. 80% semmi komolyat nem akar.Azóta van kapcsolatom, ott én kezdeményeztem főleg, ismerősök voltunk. Szóval szerintem teljesen igaz a meglátásod. Élőben is az nyomul leginkább, aki csak egyvalamit akar.
2019. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Tudom nőknek szól, de vajon nyolcvanéves korotokra megtanuljátok-e, hogy a jeleitekből nem értünk? Ha mégis értünk, akkor 10-ből 12 nő szerint félreértelmeztük, vagy többet láttunk bele.
2019. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

# 1: Azért ENNYIRE nem látom drasztikusnak a helyzetet. :)


# 2: Köszi, igen, élőben is pontosan ugyanezt tapasztalom, akkor miért ne működne másképp társkeresőn?

2019. júl. 21. 15:37
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagyis miért működne másképp....
2019. júl. 21. 15:37
 6/14 A kérdező kommentje:

# 3: Írtam, hogy férfiak válasza is érdekel... Ez a kérdés most nem annyira a jelekről szól, hanem egyáltalán a kezdeményezésről. Társkeresőn pl. nem tudok "jeleket" adni. :)

Viszont ha már létrejön a személyes kommunikáció: ott már azért szokták tudni értelmezni a jeleket, elég magas labdákat dobok fel. Olyan férfi nem kéne, akinek meg kell kérni a kezét. ;) Soha nem is volt dolgom ilyennel...

2019. júl. 21. 15:40
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem jóval 40 feletti férfiként kell a kezdeti megerősítés, hogy nem utasít el egy közeledést az illető nő. És ha ezt tapasztalom, akkor már be merem dobni magam, mert ha nem is azt érzem, hogy esélyes lehet a csábítás, nem érzem teljesen esélytelennek. Nálam a kettő nem ugyanaz. Minél több a kudarc, a visszautasítás, nekem annál jobban csökken a bátorságom és alighanem az önbizalmam is.
2019. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
# 7: Igen, valami ilyesmire gondolok én is, de kérdés, hogy mi számít egy férfinak megerősítésnek? Mi az, ami elég? Nekem néha az ez érzésem, hogy amit mi nők egyértelmű megerősítésnek szánunk, annak a sokszorosa elég a férfiaknak. ;)
2019. júl. 21. 16:32
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom honnan jön ez a ferfinak kell teperni dolog. Sose volt így nezd meg james bondot,a többi nagy sex idolt..ki teper? Ök céltudatosak stb.. Amit sikeresen ki is öltök ti nők a férfiakból. Legyen èrző, romantikus, de meg se èrezze, ha 10 ből 7 nő paraszt modon elküldi a kispadra, mert épp nem az ő esete. Aztán csodalkoztok, hogy nem kezdemenyez könnyen. A nők se tudják mit akarnak, nem ártana önvizsgálator is tartani, nem mindig a másik nem hibáit keresni.
2019. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# 9: Na James Bond pont arra példa, amikor a férfi céltudatos, de csak egy dugásra vagy nála jó... :) Épp ezt írtam én is, hogyha a férfi határozottan és céltudatosan közelít, abból pont nem szokott kapcsolat lenni.

Ami a hozzászólásod többi részét illeti: kifejezetten bántónak érzem, hogy velem akarod elvitetni a balhét azért, mert más nők így, vagy úgy viselkednek. Nagyon sok olyan nőtársam van, akivel nem tudok és nem is akarok azonosulni, de hadd ne én igyam már meg a levét annak, ahogy mások viselkednek...

Ez nem a "minden pasi szemét" típusú kérdés, szóval nem érzem jogosnak a "ti nők" típusú reakciót...

2019. júl. 21. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!