Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan párkeresési téma, de talán kapcsolódik. Szóval, megfigyeltem, hogy az emberek egy jó része (főleg nőknél vettem észre) úgy változtatja az ismerőseit, amilyen szituációban van az élete. Például ha épp sielni tanul, akkor a síoktatóval jár. 2 év múlva az olvasás lesz a hobbija, nem áll szóba többé a síoktatóval, a könyvtárossal jár. Egyetemen egy szakon tanul, 4-5 évig barátkozik arról a szakról emberekkel, aztán egy másik szakon kezd tanulni... ekkor már arról a szakról barátkozik, az előző embereket pedig "tiltja", nem áll szóba velük. Miért viselkednek így? Nekem 15-25 éves barátságaim vannak, a hobbijaim is jó ideje állandóak. De sosem volt szempont, hogy a hobbim ugyanaz legyen mint a haveré, vagy páromé, vagy ilyesmi. Miért viselkednek így? Mondanám, hogy fejlődik a személyisége, de 25 év felett ennek már nem kellene kaméleonként váltakoznia.

2018. ápr. 20. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a nőket sokminden érdekli... Mi ebben a baj?
2018. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
Igen!
2018. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem kicsi korom óta kb két dolog érdekel kifejezetten: a sport és a játékok/ IT cuccok.


Az ismerőseim döntő többsége valamelyik csoporthoz tartozik, exek szintén, de ettől még jóban vagyok művészekkel, zenészekkel, pedagógussal, bölcsésszel stb..


Szerintem ez valami fura általánosítás, bár tény, hogy hosszútávon a hasonló érdeklődésű emberek lesznek többségben az ismerősök között, hisz velük tudsz hasonló programot keresni.


26L

2018. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy minden nő ilyen lenne, de ismerek ilyen lányt. Egyetemen ismertem meg. Gólyatáborban rástartolt pár felsőbb évesre, az egyikükkel összejött. Képben lett az egyetemi dolgokkal. Utána lecserélte egy srácra, aki korrepeket tartott, ő segített neki a zh-kon. Utána összejött egy HÖK-össel és betolatta magát. Utána újra egy másik korrepes sráccal. Aztán az egyetem vége felé összejött egy sráccal, aki szintén végzős volt, jó melóhellyel és anyagi háttérrel, egyből kapott munkát ugyanannál a cégnél.

Anyám reakciója a sztorira: Jól csinálta :D

2018. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Újabb furcsaság, ami a nőkre jellemző. :D
2018. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 Igen, nyilván hasonló érdeklődésű embereket keres maga köré mindenki. De nekem ez fura, mármint az, hogy 10 éves barátságokat miért kell "kukázni" csak "mert előléptettek" vagy "mert más lett a hobbim". És akkor "már nem állok szóba Józsival, mert igaz, 10 éve a legjobb barátom, dehát' új év új én, már megváltoztam...." Én sosem tudnék így gondolkodni. Ezek nekem érdekembereknek tűnnek.
2018. ápr. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!