Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek, ha félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek, ha félek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Nekem olyan félelmetesnek tűnnek a lányok.Félek,hogy megtámadnak,bántanának vagy nem tudom mit csinálnának.

Még nem próbálkoztam soha sem felszedni lányt,legfeljebb interneten beszéltem velük.Meg lánybarátom sem volt még soha életemben,eddig nem nagyon beszéltem élőben soha lányokkal.

De akarok egy barátnőt.



2019. júl. 21. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok a fiúkkal sajnos :((
2019. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyd bélén a nőket. Így neked nem kell rettegned, ők meg kapnak valakit aki nem fosik tőlük ha rájuk néz.
2019. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

De nekem tetszenek a lányok és akarok is egy barátnőt.

Valahogy el lehet érni,hogy megkedveljenek és akkor nem fognak bántani

2019. júl. 21. 17:21
 4/22 anonim ***** válasza:
Én is félek a férfiaktól, és nem kell itthonra. Minek, hogy kényszerítsen minden szarra? Kösz nem. Ha félsz a nőktől, ne kelljen, csak szenvedni fogtok mindketten.
2019. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez aztán nagyon férfias.. miért kell félni egy lánytól? Annyira nem kell a szívedre venni, mindig lesz olyan aki elküld, na és aztán?

Jobb ha változtatsz ezen, mert látszik hogy nem vagy magabiztos és az a legtöbb lánynak nem jön be.

2019. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Fordítsunk meg, amit kivetítesz rájuk.

"Nekem olyan félelmetesnek tűnök a lányoknak.Félek,hogy megtámadom,bántom vagy nem tudom mit csinálok."

2019. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Azért elég ritkán támadnak az emberre, valljuk be :)
2019. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem attól félek hogy visszautasítanak,hanem hogy bántani akarnak.Ijesztőek és gonosznak tűnnek

Azt hittem hogy itt megnyugtattok,hogy nem kell félni,de senki sem írta hogy nincs igazam.

2019. júl. 21. 21:48
 9/22 A kérdező kommentje:

#6

Nem tudom miért gondolná ezt egy lány.

2019. júl. 21. 21:52
 10/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!