Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Társkeresőn ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Társkeresőn ti kezdeményeznétek (komoly kapcsolatot) egy kikozmetikázott divat csajnál? Vagy instant átugorjátok?

Figyelt kérdés

Engem taszítanak az ilyen pózer nők akik lábujjtól a kézfejükig szét vannak tetoválva, kacsaszájjal szelfiznek, mindenféle márkás holmikat aggatnak magukra csak hogy lássák a külvilágban milyen menő nőről van szó.

Ez a tipikus mai nyelven insta picsä, akikre gondolok.

Ti el tudnátok képzelni egy ilyen nővel egy komoly kapcsolatot?


2019. júl. 21. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek biztos bejon, ha csináljak..
2019. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

El hát :D



Mellettem is pózerkedhetne.

2019. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ilyen nő nincs fent társkeresőn!

Ha pedig mégis, akkor igen! Mert attól, hogy ezt mutatja a világ felé, még lehet isteni csirkepaprikása is! Ötvenhez közel már megtanultam, hogy nem szabad az első benyomás alapján megítélni senkit! Nem tudhatom, hogy mit rejt a külső. Én biztos adnék neki esélyt, hogy MAGÁBA bolondítson!

48+Ffi

2019. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Valamelyik este megszólított egy kacssszáj+10 cm műszempilla kombó,leányzó.Majdnem kiejtettem mindkét kezemből a csomagjaimat,megrémültem egy kicsit.
2019. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Instant átugrás, nem ilyen lányt keresek.
2019. júl. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Na várj, elég sok minden keveredik itt. A kacsaszájat igen átugrom, a kocsis szelfiket is, nagyrészt kutyásakat is (nem a kutyájára vagyok kíváncsi az első 2 képen amit látok róla). DE ha szét van tetoválva mert mondjuk rocker/gitáros akkor instant megy jobbra :)
2019. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetesen instant átugrom.
2019. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!