Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkereső alkalmazások illetve oldalak megjelenése miatt a nőknek a könnyebb lett hozzájuk képest szebb, helyesebb pasit találniuk vagy internetes korszak előtt is ugyanilyen könnyű volt a nőknek?

Figyelt kérdés
A nők de a férfiak is felül értékelik magukat, tehát például egy elhízott nő vagy férfi általában csinos vonzó nőt vagy helyes izmos férfit akar.. Na most az internetes társkeresők megjelenése segítette a nőket ebben?
2019. júl. 22. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Engem forditva. Kb kicsinàl az hogy mennyi perverz igénytelen kulturálatlan diszno van fent. Tarskerik elött soha az életben nem kaptam olyanokat hogy ugy kezdje bárki plane egy fogatlan 200 kilos hájtenger hogy szeretem e az an..lt es tàrsai.


Evés közben vagy elött fel se lépek

2019. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A társkereső weboldalak adminjai nem foglalkoznak azzal, hogy a pasik nagy része csak szexet akar és sokat hazudik, ezért sok nőnek nincs kedve ott ismerkedni, a pasik hiába fizetnek előfizetéseket.
2019. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Egyes férfiak,és a legtöbben sajnos minden társkereső oldalt,csetes fórumot önkényesen valami szexpartner kereső szolgátatássá nyilvánították.De csak is azért mert a valóban ilyen oldalkon fizetni kéne,az meg nem divat.

Szóval nem lett könnyebb,és egyre több a barom,aki semmi mást nem akar,mint a farkát mutogatni,vagy csak megdugni az ember lányát.

2019. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi erovel a férfiakat is ugyanúgy segíti.
2019. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Engem nőként abban segített, de abban nagyon, hogy sikerült megismernem az emberiség legalját. Mit mondjak, fenomenális lehetőség volt. Inkább kihagyom végleg.
2019. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csomó nőnek elvette a kedvét az egész férfi nemtől.
2019. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn nem igen vannak jó pasik. Ha mégis az csak szexet keres.

Szóval, egyátalán nem.

2019. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!