Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki írtam egy kb 150 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írtam egy kb 150 ezres facés társkereső csoportba sziasztok xy megyéből valaki? 0 válasz, pedig néztem több száz ember van a megyémből abba a csoportba?

Figyelt kérdés

nem értem az okát,bezzeg ha nők írják ki jön 500 válasz,kirak magáról egy lány egy képet,a férfiak betámadják mint aki nem látott még ruhába nőt?wtf?

mibe telne egy nőnek is írni?vagy úgyvannak vele minek ha kivan nyalva a valaguk?vagy a másik opció van?írnak ők,de csak a jóképűekre?


2019. júl. 19. 21:19
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
A legutóbbi ilyen kérdésed óta ezen ba$zod magad?
2019. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem válaszoltak, mert senkit nem érdekelt.

Nem várhatod el, hogy írjon akárki, ha egyszer nem érdekled.

Lány vagyok, és sose írtam ki ilyet, de nem is válaszolok ilyenre. Mert nem érdekel.

2019. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
második,hagyjuk már ,itt senki nem csinál ilyet,mégis azt látom abba a csoportba hogy napi több száz lány írja ki ugyanaezt vagy livol mininadrágba és kapják a több száz reakciót,de abi itt gyékán mindenki kerüli a társkeresőket
2019. júl. 19. 21:24
 4/51 anonim ***** válasza:
86%
Tegyél fel te is mininadrágos képet
2019. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%

"pedig néztem több száz ember van a megyémből abba a csoportba?"


Mind Zsákosok?

2019. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Mind Zsákosok?


most magyarul,tőkí

2019. júl. 19. 21:26
 7/51 A kérdező kommentje:

Tegyél fel te is mininadrágos képet


azt meg hagyom neked

2019. júl. 19. 21:26
 8/51 anonim ***** válasza:
74%

Én tényleg nem szoktam, no mindegy.

Eleve ez egy ismerkedős csoport volt?


"Zsákos... Megye... " Aki ezt nem ismeri, az nálam már esélytelen. XD

2019. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
57%

Neked még nem szólt senki hogy a társkereső a nők játszótere ? Úgy alapból 80%-nyi pasi van mindenhol.

Aranyom amiből valahol sok van, az 1. nem értékes 2. annyit tudnak válogatni amennyit akarnak pont azért mert F-böl van a többség.


Azért nem írtak rád mert senkit nem érdekelsz.

2019. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

rá jöttem közbe,az embereknek az átlagos nem jó,nők ugye alapból nem kezdeményznek,nagyon nem is reagálnak csak az egónövelést kapják és fogadják :D

férfiak meg....ők látnak egy lányt ruhába és elájulnak tolják a likot a nyalizos dumát pedig azzal nem mennek semmire,hisz mellettük még kb 400 férfi teszi meg ugyanezt ugyanannál a nőnél

2019. júl. 19. 21:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!