Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem nem teremtett az élet párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nem teremtett az élet párt?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt. És hiába probálkozom nem találok barátnőt. Tudom valószínűleg az a baj hogy csak neten próbálkozom, de máshol nem tudok ismerkedni, nem vagyok közvetlen típus.

Annyi lánynak írtam már...de nem lett találkozás egyikőjükkel sem.

Hány éves korig remélkedhet az ember hogy talál valakit?

Hogy tereljem el a gondolataimat hogy ne gondolkozzak sokat azon hogy nekem lesz e vagy sem? Akaratlanul is erre gondolok mert hiányzik.


(22F)


2019. júl. 23. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
TE teremted a saját életed, panaszkodás és kifogások helyett növessz tökösséget és ismerkedj személyesen
2019. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hidd el rengetegen vannak így, köztük én is ebbe tartozom, gondolod írj..
2019. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#1


Ez nem feltétlenül vezet sikerhez, de mindegy. Jó persze az ellenkezője biztosan nem hoz eredményt, de a sima "tökösség" még nem "instant nyerés". Ahhoz még kismilliárd másik dolognak is meg kell felelni.

2019. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem teremtett, ahogy senkinek.

Ha nem vagy közvetlen típus, akkor tegyél érte, hogy az legyél!

2019. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Az Úr lenézett rád mikor megszülettél, s azt mondta....annak ott annak a fiúnak soha nem lészen barátnője.
2019. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teremteni teremtett. Rossz esetben is minden ezredik emberrel oda-vissza összeillesz.


A te problémád egyedül saját magad vagy.

2019. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös ez nagy volt. XD
2019. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekemse
2019. júl. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan élet felé orientálódni, ahol sok nő vesz körül. így jó esélyed van párt találni. Sokkal jobb esélyekkel indulsz, ha 3 sráccal vagytok 140 csaj között egy bölcsész egyetemi kar hallgatói, mintha mondjuk vízvezetéket fektetsz árkokban minden nap 8 férfival. (csak szemléltetni próbáltam). Haverom pl egy nagy nyitott irodában dolgozik rengeteg nő között. 1 éven belül gyakorlatilag úgy lett csinos és okos barátnője, hogy csak bejárt dolgozni és megismert csajokat aztán az egyikkel több is alakult. Vele szemben pl én, aki 100%-ban férfiakkal dolgozik (informatika terület) és idejét sem tudom mikor beszélgettem bármiről nővel. Persze nem azt mondom, hogy tanuld ki a virágkötészetet ha nem érdekel, de nagyban befolyásolja az egész párkeresés témát az, hogy milyen életutat választasz szakmailag is, mindenhogyan. Még fiatal vagy, változtathatsz. Én 30 felett kicsit későn jöttem rá ezekre.
2019. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!