Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Semmihez sincs tehetségem....

Semmihez sincs tehetségem. Bármit csinálok, semmi sem sikerül jól. Ez azért van, mert Isten egy vesztesnek teremtett és nem akarja, hogy bármit is elérjek az életben?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Isten válasza:



Madách válasza:

Ember küzdj, és bízva bízzál!

2017. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pár dolgot említenél abból a "bármiből", amit már valóban kipróbáltál, aminek több időt adtál, és annak ellenére sem sikerült elérned (szerinted)?


Mi az, amit szeretnél elérni pl.?


Lehet tudni, hogy melyik korosztályba tartozol, stb.?

2017. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 imakommandós ***** válasza:
Mit tartassz sikernek, és honnan tudod, hogy az valódi boldogság lenne?
2017. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Nincs tehetségtelen ember a világon,csak vak,és lusta.


Ha te nem látod meg a tehetségedet,kérdezd meg környezetedtől!

2017. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem kérdőjelezem meg senki hitét nem posztom. Szerintem elszántság önbizalom kérdése. De bár mibe bele kezd az ember a ranglétra leg alsó foka alatt van. Fel kell kapaszkodni. Nincs hátszél esetleg később le nyúló segítő kezek hogy feljebb juss. Bátyám úgy nevezett el régen hogy himnuszból a balsors. De jobban küzdöttem mindenben és amit el értem büszke is vagyok rá..miért ne lehetnék. Van egy régi mondás az ezer mérföldes út is egy lépéssel kezdődik. Kis cél kis siker rövid idő alatt de segít hogy a nagy célt is el érd. A titok című filmecskét azért nézd meg..az nem árt. Szép napot.
2017. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Kései Sirató ***** válasza:

Nincs olyan gyerek/ember, aki nem tehetséges legalább 1 valamiben.


Hány éves vagy?


Lehet, hogy nem ismerted fel, hogy mi az, ami igazán neked való, amiben jó vagy.


Léteznek tesztek, amik segíthetnek ebben, de örülnénk, ha kicsit bővebben írnál..

2017. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
A tehetség nem más, mint a képesség megléte vagy hiánya plusz a készség valamilyen szintű elsajátítása. Vagy az van, hogy még nem próbáltál elég sok mindent, vagy nem elég ideig próbáltad, de az is lehet, hogy nem létezik az a valami amiben jó lehetnél, ez esetben fel kell találnod. Isten miért kell még ebbe is belekeverni? Miért gondolod, hogy nem hogy Isten, de bárki is direkt selejtet teremtene?
2017. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha ahhoz nincs tehetségem,hogy az álmaimat megvalósítsam,teljesen lényegtelen,hogy ha bármiben is tehetséges vagyok,amikor semmi más nem érdekel..
2017. júl. 27. 17:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, ezt helyből cáfolom, ha nekem sikerült volna megvalósítani az egykori álmaimat most boldogtalanabb lennék, ha még egyáltalán életben...

Persze ezt csak utólag nézve könnyebb elfogadni, de görcsösen akarni, erőlködni olyanon ami sehogy sem akar összejönni nem szabad. Törődj bele, hogy ez most nem, aztán lehet később pont ezért jön magától ami kell hozzá, vagy kiderül miért nem lehetett eddig sem.

2017. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Gyakori eset, hogy nem az emberrel van nagyobb probléma, hanem az álmaival. Egyetlen embernek sincs abszolút mértékben determinálva a sorsa, de kisebb-nagyobb mértékben mégis kényszerpályán halad. Hogy ennek a kényszerpályának milyen szoros a működése, azt sok esetben az ősök által befutott életpályák és tettek határozzák meg. Ám nincs teljesen zárt pálya, különben nem volna felelősség sem, azaz minden életpályában van kiút a kényszerpályáról, csak nem feltétlen könnyű rátalálni.


Amúgy akkor leszel igazi vesztes, hogyha az álmaidat hajszolva elmulasztod az igazán lényeges dolgokat. Igen, ebben az esetben valódi lúzer leszel. De nem az teszi lúzerré az embert, ha felismeri a korlátait, hanem az, ha a korlátain belül sem igyekszik többet elérni annál, mint amit dob a gép. Tulajdonképpen a kasztrendszerek is ezen alapulnak.

2017. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!