Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik bíróság jobb, tatabánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik bíróság jobb, tatabányai, vagy a komáromi?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy a tatabányai nagyon anyapárti,ez igaz?Hogyan tudom a komáromi bíróságról átkérni a tatabányaira az ügyünket,ez hogyan működik?Hogyan kérhetem,hogy a per ne Komáromban legyen?Mi igaz abból,hogy az alpereshez közel eső bíróságon zajlik mindig a per?
2010. júl. 14. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

helyszínt kérvényezni kell és meg kell indokolni,miért.

általában a lakcím szerinti bíróságon tárgyalnak.

a tatabányai bíróság meg úgy általában minden tatabányán : jellemző rá a leszarom stílus,tehát majd akkor ugranak,ha már 10x fellebbeztél. én tbányai vok,ezt halottam.

2010. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de Magyarországon minden bíróság anyapárti! Ha az anya nem diült alkoholsta,nem tudod bizonyítani,hogy drogos,akkor neki ítélik a gyereket. Az sem baj,ha esetleg szajha is.

Nagyon ritka,hogy az apának ítéljék a gyereket!

2010. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mire lehet vajon hivatkozni,ha átakarom másik bíróságra kérni az ügy tárgyalását?

2010. júl. 14. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy anyapárti!!! Én nem vagyok se alkoholista, se drogos, se szajha mégis 3 évig küzdöttem a két pici gyerekemért. Egyszerűen bírófüggő az egész. A szimpátia számít, nem a hely. Csak lakóhely szerinti bíróságon tárgyalják az ügyed. Abban az esetben kérheted máshová, ha a férjednek rokoni vagy egyéb kapcsolatai vannak a helyi bíróságon és úgy érzed ez befolyásolná az ügyed. Egyébként nálunk a férjem fél rokonsága ott dolgozik mégsem kértem az áthelyezést. A lényeg, hidd el tök mindegy, hogy hol adod be egyik bíróság sem jobb vagy rosszabb a másiknál.
2010. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!