Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tesz akkor a bíróság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz akkor a bíróság, ha az apa majdnem 300 kilométerre lakik tőlünk mikor viheti el a gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vsgyok esve mert a kicsi 7 hos és féltem az apjától egy honapig nevelte mert egy elmebeteg alkesz .
2019. szept. 23. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Még valamit én nem írtam, hogy 7 hónaposan elviheti. Csak azt mondom, hogy amíg nincs hivatalos bírói végzés addig mindkét szülő jogos gyámja a gyermekének. Az apukának is ugyanolyan jogai vannak mint az anyukának, függetlenül, hogy mennyi idős a gyermek.

Sok olyan anyukát ismerek akik 3-4-5 hónapos gyermeküket elvitte az apuka, mondván ő az apja. Rendőrök kimentek, és tehetetlenek mert nincs kijelölve külön gyám, nincs bírói végzés. Végül mi is annyit tudtunk csak elérni, hogy megsürgettük az anyuka ügyét , így a bíróságon első helyre került, addig meg az anyuka adta naponta az anyatejet. Igen van ilyen, bármily meglepő. Ezért is írom, hogy amilyen gyorsan csak lehet intézz a bírósági ügyedet. Hiába jöttök, hogy márpedig az anyja mellett a helye ( jó magam is anyapárti vagyok) de a jogszabály szerint mindkét szülő jogosan gondoskodhat a gyermekéről.

2019. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az hogy iszik és agresszív nemtudtam . Épp ezért nem élek vele mert ilyen . Semmi felelősség tudata nincs. Okkal féltem a gyereket mert mindig iszik és kiszámithatatlan hamar durran az agya .

Amugyis hiába van lakása a gyereket nemtudja ellátni állando munkája nincs .

2019. szept. 24. 06:57
 13/14 A kérdező kommentje:
Elvinni jelenleg épp ezért nem viszi . Szerencsére van ügyvédem és kértem tőle hogy ha nagyobb lesz akkorse vihesse el mivel sajnos problémás . És nemis fogom soha elemgedni egyetlen gyerekem akiért élek.
2019. szept. 24. 07:01
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
Harcolj! Igazad van! Mindenképp ügyvéd és bíróság fog dönteni!
2019. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!