Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismertek olyat akik újból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat akik újból össze jöttek a válás után?

Figyelt kérdés
2019. nov. 19. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Üdv.


Személy szerint nem, de azért egy pici véleményem nekem is megvan a dologról.


Azért egy házasság csak pénzbe kerül, a válás meg pláne hivatalos úton.


Fiatalok körében elterjedt és bevett szokás ez. Hogy 1 éven belül de maximum 3-4 éven belül eljegyezni és megházasodni. Sose értettem mi értelme, mert ennyi idő alatt nem feltétlenül (sőt ebben biztos vagyok) ismered meg a másikat "töviről-hegyire".


Összeházasodnak hamar és xy év (vagy ne adj isten hónap) után már mennek is szét. Utána újra össze? Pff... Akkor valószínűleg mind a két fél elég komolytalan.


Akik meg már 10-20-30 éves házasok, bár legalább 20, na annak sem értettem sosem, hogy mi értelme van szét menni már addigra. Vegyük azt, hogy valaki 20 évesen megházasodik... 20 év után, tehát olyan 40 éves korára úgy dönt, hogy Ő mással szeretne élni. (Tudom, vannak megcsalások, de most ne ezeket vegyük alapul és a családon belüli erőszakot stb. Hanem a felfogás kérdését, sajnos a magyar mentalitást és az IQ szintet.)


Ha megcsalás, akkor azt mondom hogy nem szabad tűrni, szeretet/szerelem ide oda, mert aki egyszer megtette, megteheti még egyszer, és palira vehet (nemtől és kortól függetlenül). Ha már gyerek is van, akkor sz*p*lé a dolog, de hát majd legalább egy idő után megtanulja az is. Én ilyenkor mindig csak a gyereket sajnálom, egyébként. A szülőket nem tudom. Mert aki a farka vagy a nunija után megy ennyi év után... Hát inkább nem mondok semmit.


Ismerősi körből hál istennek nincsen ilyen, viszont rengeteg cikket és blogokat olvastam ilyenekről. Szomorú, hogy ilyen van.


A mentális problémákkal meg baj van, ha hirtelen elválnak, majd újra össze fekszenek, de mondjuk nem az egymáshoz való kötődés és szeretet miatt, hanem mondjuk csak a szex miatt.


Éretlenségre vall. Sajnos egyre több ilyen van.


(Tipikus tini módszer. Csak általában ugye Ők nem újra össze fekszenek a szakítás után, hanem már talán másnap mennek is a következőbe. True and sad story.)

2019. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Egy ilyenről tudok, szét is mentek újra 1 éven belül. Inkább az elkeseredettség meg kapcsolatfüggőség miatt jöttek ők össze újra. A kapcsolat mindig is szar volt de tipikus naív kisgyerekekről van szó akik azt hitték, hogy a házasság majd megold mindent.

Ahol már annyira elhatározod magad amellett, hogy nem akarsz a pároddal élni, nem szereted és képes vagy végig csinálni az egész válási hercehurcát abból már sosem lesz normális kapcsolat.

2019. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen párt ismerek. Egy időben sok volt a veszekedés, egy ilyen után rávágták, hogy váljanak el. A láthatás alatt mindig izzott a levegő. A gyerek is mindig nyomta, hogy béküljenek ki. Egy baráti, normális hangnemet sikerült végig tartani.

Megpróbálták újra együtt. Ennek van vagy 15 éve, már felnőtt férfi a gyerekük is. Újra is házasodtak.

2019. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, magunkat :)

Nem bántuk meg.

Se veled, se nélküled kapcsolat volt, túl hírtelenek voltunk mindketten, közel az ötvenhez mára mar lenyugodtunk :) Újra nem házasodtunk össze, én a nő feleslegesnek tartom, parom evente megkeri a kezem, de a papír csak elrontaná, én ezt erzem :)

2019. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyanok akik válás után jöttek rá, hogy együtt mégiscsak jobb, de ez már olyan hogy a főtt étel is csak frissen finom, melegítve már nem az igazi.
2019. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válás ugyan nem volt, de nagyon benne volt már a levegőben, külön is költöztek már, 1 közös gyerek volt. Aztán falunapon összeakadtak, mindketten beb*sztak aztán összehozták a következő gyereket. Csórikámnak innentől nem volt más választása, jobban járt volna ha húzott volna gumit a farkára...
2019. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Pont idén vált el májusban egy barátnőm, augusztusban újra össze jöttek.

Nem költöztek meg össze, van 2 lányuk. 9 és 11 évesek.

Egyelőre újra "ismerkednek"

2019. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!