Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mit tegyek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A Párommal kitaláltuk, hogy elvisszük moziba a kislányomat. Ma elmondtuk a gyerkőcnek, hogy elmegyünk megnézni a Jégvarázs 2-t. Mire meséli, hogy az Édesapja is megigérte neki, hogy elmennek megnézik majd együtt, ha megjelenik.


Teljesen tanácstalan vagyok. Az apukájának meghagyjam, hogy együtt elmehessenek, vagy csináljak úgy, mintha tudomást sem vettem volna a kicsi mondatáról, miszerint apukája is megigérte? Nekem nem szólt sem a volt párom, sem az ő új párja, hogy ők el szeretnék vinni, én ne tegyem, mert ez nekik egy közös program lenne!?


A viszonyunk jónak mondható a kislány édesapjával, iskola kezdés előtt állunk, mindet meg tudunk beszélni, ami a kicsivel kapcsolatos.

Viszont most nem tudom mitévő legyek. Egyik oldalról azt gondolom, miért ne vihetnénk el mi!? A másik oldal pedig, hogy lehet meg kéne hagynom az apukájának ezt az élményt.

A dolog abból indult ki, hogy még sosem voltam a kicsivel moziban és láttam, hogy most jött ki a jégvarázs 2, gondoltam, akkor nézzük meg.

Még arra is gondoltam, hogy mi úgyis csak 2D-ben nézzük meg, még mindig megmaradna az Édesapjának a 3D-s élmény, szemüveggel, mindennel.

Ti mit tennétek a helyemben?


2019. nov. 21. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a volt férjeddel, hogy vagy te vagy ő vigyétek moziba. De tényleg vigye valamelyiktek, ne csalódjon a kislány. Mondjuk ha Apuka megígérte, akkor vigye el Ő ti pedig menjetek színházba vagy más gyerekprogtamra. Különben is még lesznek jó mesék a moziban is. Ha nem most, akkor máskor mentek moziba Ti is.
2019. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Ha ennyit nem tudsz megoldani, képzelem, hogy állsz helyt tényleges problémák esetén...


Én egyébként vagy egy másik mesét néznék meg a gyerekkel, vagy másik programot találnék ki.

2019. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az apjával, szólj neki, hogy legközelebb mondja el, ha valamire készül, mert ez így kellemetlen. Én hagynám vele elmenni, mert ő ígérte előbb. Aztán meg elvinném én is egy másik mesére, ha bejön neki a mozizás.
2019. nov. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetben egyeztetek az apjával.


Vannak dolgok, amiket ő ígért meg előbb a lányunknak, olyankor sosem előzöm be szándékosan. Zoo Café pl ilyen volt.

2019. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Apuka előbb megígérte 3D-ben. Szóval én választanék valami mást a helyedben.


" iskola kezdés előtt állunk, mindet meg tudunk beszélni, ami a kicsivel kapcsolatos."


Hogy így is maradjon, akkor ne tegyetek egymásnak keresztbe.

Másrészt a kisgyerek is észreveszi, hogy semmisnek veszed, amit az apja mond. Ez a gyereknek sem jó.

2019. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Beszéltem az apukával és meg tudtuk beszélni úgy, hogy a kislánynak a legjobb legyen! :)


További szép napot Mindenkinek!

2019. nov. 21. 10:40
 7/8 schamuelson ***** válasza:
Bearanyozta az estémet ez a kérdés. Jó érzés fogott el a korrekt, normális hangvételű válaszokat olvasva, és a kérdező reakciója is példa értékű. (Jó mozizást mindenkinek! :) )
2019. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyeztetnek az apjaval, ha ok igertek megeloszor, akkor ok viszik. De siman van olyan h az o lathatasi idejere esik vmilyen gyerekkoncert, esemeny, ami kimaradna a gyerek eletebol,ha o nem vinne el, ilyenkor siman kifizetem az o jegyuket is csak vigyek, hadd elvezze.

A legfontosabb a gyerek, ertelmes felnottek ezt meg tudjak beszelni. Van millio mas program amit meg veled el at eloszor.

2019. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!