Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha utólag derül ki 5 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utólag derül ki 5 évvel később a megcsalàs, akkor ti elvàlnàtok?

Figyelt kérdés
Most derült ki, hogy 5 éve megcsalt a feleségem az egyik ex barátjàval. Én azóta hozzá érni sem tudok mióta kiderült, kiszerettem belőle egy pillanat alatt. Ha akkor tudom még sokkal egyszerűbb lett volna a dolgom, pakolok és megyek. De már van egy 2 éves gyerekünk, közös lakáshitel. Àtverve és csapdàban érzem magam. Amúgy úgy derült ki, hogy a volt pasi küldött közös képeket nekem, olyan dátummal, amikor màr én voltam együtt a feleségemmel. Persze először nem hittem el, azt gondoltam biztos csak hamisítvány, de mikor megkérdeztem a feleségem sírva fakadt és bevallotta.
2019. dec. 13. 08:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megtette, máskor is meg fogja.

Jogos a csalódottságod, tök mindegy mennyi idő telt el. A gyereknek tuti te vagy az apja!?

2019. dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mindegy mi elválnánk e, ha te kiszerettél belőle.

Mennyi ideje voltatok akkor együtt?

Mondjuk nekem fura, hogy 5 év után küld fotót a férfi... Érthetetlen. Miért? Miért nem akkor mikor történt? Mi történt most, hogy felszínre került ez az egész? Épp ezért kamu szaga van a sztorinak.

2019. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Meddig tartott? Egyszeri megcsalás volt? Tőled van a gyerek? Mióta voltatok már együtt? Meg lehet próbálni maradni, de nem lesz egyszerű.
2019. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
lehet gyerek se tiéd.
2019. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Hellmano ***** válasza:
89%
Egy kígyóval élsz együtt 5 éve... nem a te szegénységed ez, hanem ő hogy tudta 5 évig ezt a terhet cipelni, hogy nap, mint nap együtt keltetek feküdtetek és egy ilyen titokkal jól el volt, ha rajta múlt volna te ezt soha nem tudod meg hidd el! Gondolj bele, mikor mondta szeretlek, milyen őszinte lehetett. Látom már benne vagy rendesen, gyerek stb. szóval ez van kategória.
2019. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Te pont ugyan úgy meg fogod tenni 5-7 év múlva, kíváncsi lennék, hogy te bevallanád-e úgy, hogy ha nem bukuk le.
2019. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
*bukott volna le
2019. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyerek biztosan a tiéd és szereted, akkor maradnék a kapcsolatban. Nekem a legjobb haverom idősebb fiáról derült ki hogy nem lehet az ő gyereke, de mivel sajátjaként szereti így túl tette magát rajta.

Férfiként arra biztosan számíthatsz, hogy ha válásra kerül a sor, akkor a gyereked csak 2 hetente láthatod, mert az anya fogja megkapni a felügyeleti jogot és ne legyél annyira naív, hogy lemond a GYT összegéről és megosztott felügyeletbe belemegy.

A lakáshitel legyen a legkevesebb probléma, azon is érdemes elgondolkodni, hogy ha új lakást kell keresned és hitelt is fizetsz és GYT is fizetsz, akkor van annyi jövedelmed hogy lesz miből megélned.

A büszkeségedet tépázta meg a feleséged, hogy elhallgatta az igazságot, gondolta nem fog kiderülni. Mondjuk ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy a másik férfi miért borította a bilit? Ha ő nem küldi el a fényképeket akkor valószínűleg soha nem derül ki a megcsalás. Úgy gondolom, hogy a másik férfival nem 5 évvel ezelőtt volt együtt a nejed, biztosan volt benne nem kevés sértettség. Az is lehet hogy a nejed lepattintotta és a férfi nem bírta elfogadni a nejed döntését és megzsarolta a fényképekkel. Sok eshetőség felmerül bennem, de a lényegen persze ez nem sokat változtat. Ha én lennék hűtlen, és egyszeri alkalomról lenne szó és nem lennének mély érzelmek mögötte akkor valószínűleg nem mondanám el a páromnak, mert mindent lehúznék a wc-n. Viszont ha ez nem egyszeri félrelépés volt, szeretői viszonyról beszélünk, akkor meg a kapcsolatotokban nincs valami rendben, és a nejed azért maradt benne mert profitált belőle.

2019. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy 5eves megcsalt, de szerinted miért most küldte el a képet?


Megint rarajtolt a felesegedre.

2019. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Addig szét ne menj mig nem tisztazod mit hianyolt a kapcsolatban! Újra megint ugynazt a hibat ne kovesd el!
2019. dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!