Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok a ferjemmel van egy 19 hónapos fiúnk, áprilisban vettünk házat. Ez mind tök szép es jó.... de szex sem működik ( mindent en csinalok ő semmit szó szerint ) ő mindig fáradt sosincs kedve ereje semmihez. Mikor megjön a gyerek sir utána hogy foglalkozzon vele kb 20 percet jatszik vele es megy ps-ezni...

En ugye itthom vagyok a gyerekkel de mindent megcsinalok egyedül (mosok főzök takarítok) vasalni akkor vasalok mikor elaludtak es felmosni is akkor mosok fel. Es a gyerekkel is en jatszok futok utána meg minden.... beszeltünk a problemárol mar kerszer is mindig a fejemhez kaptam hogy gyerekes a gondolkodádom. Mondtak milyen a házassag főleg gyerekkel( szerelem elmulik meg minden...)

De ezt nem igy kepzeltem hogy 2 év hazassag utan lesz olyan az eletünk mint két nyugdijasnak.

Kicsinosítom magam akkor is csak beszól...

Kezd elegem lenni! Semmi másra nem vágyom csak hogy kölcsönösen foglalkozzunk egymással a szexben is és a mindennapokban!

Szerintem ez nagy kéres egy feleségtől a saját férje felé...


2019. dec. 30. 18:29
 1/6 A kérdező kommentje:
^szerintem ez NEM nagy kérés^ -az utolsó mondatot akartam így írni.
2019. dec. 30. 18:32
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyakorira jönni életvezetési problémákkal olyan, mintha benzinnel próbálnád meg eloltani a tüzet.
2019. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jól látod, ez nem nagy kérés.


De mikor ilyen kérdést olvasok itt, mindig eszembe jut, mégis mire számítottál? Az ilyen beállítottságú pasik a kapcsolat, házasság, gyerek ELŐTT IS ILYENEK. Tehát nem kellene ezen meglepődni. Tűrsz, és ennyi. Vagy kilépsz, és leszel egyedülálló anya.


Nincs olyan, hogy a pasi hirtelen megváltozik, ez a TI választásotok, az ilyen hím!

2019. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak feltételezem, de a házasság mintha a gyermek"vállalás" következménye lenne. Olyannak szültél, aki nem volt felkészülve erre. 2x beszélni meg nem elég, előre tisztáznotok kellett volna, hogy mire vágytok, és mit szeretnétek egymástól!
2019. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, ti is felősségteljesen vállaltatok gyereket.

Ugye 20 év körüli, alacsonyan iskolázott kislány vagy?

2019. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
26 eves vagyok van érettsegim es több szakmam is :). Nem a baba a hazassag utan jött nem volt neg a pocakban sem a baba a lagzin.
2019. dec. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!