Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elérni, hogy a férjem megcsaljon, beleszeressen egy másik nőbe és lelépjen a családjától?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már a férjem és ő sem engem, de mégsem enged szívesen, az ok, szimpla rosszindulat. Nehogy már nekem jó legyen, jól ki akar baszni velem. a gyerekkel nem foglalkozik, de mégis kéne közös felügyeletre, még akkor is ha a szomszédba költöznék, hogy mindennap láthassa, csak azért, nehogy gyerektartást kellejen fizetni. Én még a gyerektartásról is lemondanék, csak szabaduljak meg tőle...de addig nem fog, míg nem viszi el egy új nő, akiverl újra családot alapíthatna. Addig keresű lesz és engem fog cseszegetni meg a gyereket felhazsnálni.

2020. febr. 15. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Beadod szépen a válópert.

Nem fog tudni "kib.szni" veled. Nem úgy megy az, hogy ő mit akar.

2020. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

"elméletileg rendőr, fejre szép, de testre sajnos elég vézna pókhasú, szóval nem a nők kedvence." Norbi?

Amúgy meg kamu...

2020. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Várjál..valahonnan előkeresem a volt nejem telefonszámát..
2020. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy egyedül,más is van így.A férjed nem fog lépni,arra várhatsz,neki így kényelmes.Neked kell majd beadni a válást.
2020. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Mindig rádöbbenek hogy van új a nap alatt.
2020. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Keressetek egy olyan könnyűvérű barátnőt magatoknak akit valóban tudjátok hogy nem barát.Söt inkább olyan valaki aki álszent és valóban irigy rátok.A szerencsés az ha a férjeteknek bejővô alkat.

Lênyeg az esete legyen.A többít a rendes BARÁTNŐ elvégzi.

Tapasztalat 2szeresen

Én is így lettem elvált szülök gyereke.A fiam is így lett elvált szülök gyereke.A párom exênek barátnője is hejjel közel beprobálkozik ezzel a modszerrel.Hogy a barátnőjênek szívességet tegyen!

Remek barátok tuti tipp.Ja a lényeg sűrün hívjátok magatokhoz vendêgségbe és igyekezzetek sokat kettesben hagyni ôket,!Késsél otthonról hogy a férjed nyisson ajtót!

2021. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!