Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik lánnyal beszéltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabmester kérdése:

Egyik lánnyal beszéltem chaten és mondtam neki nem tudom elérni, mondta másik Fb-ja van és írt nekem üzenetet, hogy oda írhatok, de mikor írtam neki nem válaszolt rá, és az üzenetemet megnézte. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívd el randira személyesen, ha nemet mond akkor az volt az ok...
2013. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
van barátja
2013. jan. 7. 21:53
 3/11 anonim ***** válasza:
És? Mit foglalkoztat az téged? Majd szakít vele.
2013. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miről beszéljek vele Facen? ugyanis ő nem szokott írni,csak ha írok,de legutóbb valamiért nem válaszolt,szóval már nem tudom mit lehetne írni,hogy válaszoljon.
2013. jan. 8. 16:07
 5/11 A kérdező kommentje:
És miről beszéljek vele, mi lehet az oka,hogy nem írt vissza,mindig visszaszokott
2013. jan. 8. 18:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem ír, akkor tuti nincs más választásod mint ahogy írtam is személyesen bepróbálkozni. Kicsi az esély hogy bejön ha már fb-n sem akar nagyon dumálni, de érdemes megpróbálni ha például személyesen a testbeszéd alapján úgy veszed le, hogy vonzódik hozzád. (Állj hozzá csak fél lépéssel közelebb mint szoktál, figyeld h hogy reagál rá, ha látványosan menekül az nem jó)


Ha nem jön össze, akkor elmondhatod, hogy te megpróbáltad, és akkor nyugodtan hagyhatod a francba az egészet, ahelyett, hogy 1 hónapon keresztül őrlöd magad, hogy most ír vagy nem ír mivanmár...


Azzal meg nem kell foglalkozni h jár-e valakivel az illető. Ha nagyon bejössz a csajnak úgyis lapátra teszi a másikat. Meg lehet hogy nem is érzi igazán jól magát azzal akivel épp van, csak momentán "nincs más" alternatívája. Akkor könnyű dolgod van.

2013. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt mondta szereti a pasiját,ő a mindene és vele akar lenni mindig,ezt nem nekem írta egy chaten láttam ahogy írta.
2013. jan. 8. 19:28
 8/11 A kérdező kommentje:
konkrétan nem egy kifejezett randira,szerelemre gondolok,hanem egy jó barátság,ismerős mondjuk,de bármi lehetne.
2013. jan. 8. 19:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha bele van zúgva a csávóba fülig akkor én nem pazarolnám rá az időmet az biztos. Olyankor egyes csajok még a "barátzónát" is lépítik, és minden időt a csávóval akrnak tölteni. Tartsd nyitva a szemed, ha szakítanak, akkor bezörgetsz ho mi újság... De ne fáraszd magad vele túlzottan, keress más alternatívát. Alap hiba egyvalakit hajhászni. Majd meglátod h nem éri meg, tiszta szívás.
2013. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

attól még beszélgetni lehetne vele,csak nem tudom mit írjak neki,személyesen nem ismerem csak gépről,Fb-on írtam neki,mindig visszaszokott írni most nem,pedig ő mondta nekem,hogy írhatok neki,miután kérdeztem hol lehet elérni

nem tudom mitévő legyek? én nagyon megkedveltem és szép lány:)bár lehet nem kellett volna.

2013. jan. 9. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!