Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tudom hogy válás esetén a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tudom hogy válás esetén a bíróság először megpróbálja kibékíteni a feleket?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez hogy működik? Párterapeuta segít, vagy ügyvéd vagy a bíró? Melyik fél fizeti? Mennyit próbálkoznak? Mi alapján döntik el, ha tényleg menthetetlen a házasság?
2020. jún. 9. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Még szerencse ,hogy nem így működik és elég ha az egyik fél akar válni,mert én sose szabadultak volna meg az exfelesegemtol.O biztos nem vált volna el ,meg úgy sem hogy mást szerettem már régen.
2020. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nincs már, csak formalitás, ahogy írták, de az is csak akkor ha gyerek van. Az meg tényleg szerencse,hogy nálunk akkor is elválasztana, ha az egyik fél nem akarja. Gondolj bele, ha fordítva lenne, Te akarnál egy erőszakos, iszákos alaktól megszabadulni és nem tudnál.
2020. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!