Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a bírósàg elrendeli gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bírósàg elrendeli gyermekelhelyezés kapcsàn egy 4éves fiú pszihológiai kivizsgàlàsàt, az mennyire mérvadó?

Figyelt kérdés
Tehàt mennyire dönt a véleménye.Pl. Ha az apa harcol a kicsiért és ha véletlenül olyan hangulatban lesz az egyébként anyàs kisfiam,hogy az apjàt vàlasztja,akkor elvehetik tőlem?

#gyerek #szülő #per #bírósāg
2020. ápr. 13. 00:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálat ennél bonyolultabb.

Nem kérdezik meg a gyereket, hogy kit választ. 14 éven alul biztos nem.

Amúgy lényeges, hogy mi a vizsgálat célja.

Egészen más, a szülő-gyerek kapcsolat minőségét vizsgálja, vagy azt., hogy bántalmazta-e apuci az anyukát.

2020. ápr. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ügyvéd hogy 3éves eldöntheti
2020. ápr. 13. 05:21
 3/24 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan ügyvédet, aki nem beszél hülyeségeket.


A gyerek nem fog semmiről dönteni, sőt a pszichológus sem fog, és ő sem azt mondja, hogy anya vagy apa legyen a felügyelő, csak azt, hogy van e olyan tény, ami miatt egyik-másik szülő esetleg problémás lehet a gyerek fejlődésére nézve. Dönteni végül a tények ismeretében a bíróság fog.



Attól meg ne félj, hogy a gyerek mond valamit, és a pszichológus rögtön felírja, hogy akkor apa a sztár.

2020. ápr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt.Nekem az ügyvéd azt mondta,hogy megkérdezik a 3évesemet,hogy mivel szeretne lenni,anyàval vagy apàval.És én csak néztem,hogy mi van?Hàt még alig beszél,azt de tudja neha,hogy mit.
2020. ápr. 13. 07:56
 5/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibàkért
2020. ápr. 13. 07:57
 6/24 anonim ***** válasza:

Valószínűleg babázni fognak vele, anya háza, apa háza, gyerekbaba, anya baba, apa baba.. Aztán megnézik, hogy játszik a babával, melyik házba fekteti le aludni alvásidőben..


Ez nem egy kérdés lesz, az stresszeli a gyereket.

2020. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm..de gondolom nem ez dönt...egy jatek,hanem a józan ész
2020. ápr. 13. 08:56
 8/24 A kérdező kommentje:
Ha Kell tanúkat IS viszek,az anyósom hàzàba nem kerülhet a fiam,akit pici koràtól én gondoztam.Akiről egész életemben àlmodoztam.Az felérne egy tragédiàval.
2020. ápr. 13. 09:01
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Ilyen korban, ha csak nincs az anyával valami hatalmas gáz, ami miatt alkalmatlan a gyerek nevelésére (drog, pia, pszichés probléma, teljesen képtelen eltartani), akkor az anya kapja a gyereket.


Az apának láthatási joga lesz.

2020. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Akkor miért van a pszichológiai vizsgàlat?Én nem tiltom tőlük,hisz ők IS a csalàdja,akàrmilyenek IS.Joguk van hozzà,ezt tiszteletben tartom.Plusz 2napot igertem a férjemnek,tehàt minden masodik hetvége és 2hetkoznapi nap.Csak nevelhessem én,mellettem a helye,mig kicsi.mindenképp.Majd ha kamasz lesz,felmérheti mi a jó neki,szerintem.
2020. ápr. 13. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!