Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők gyerekeihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyerekeihez szólna a kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

Tizenévesek ( vagy bármelyik korosztály) tapasztalatait szeretném megtudni.

Kinek melyik szülőjével jobb a kapcsolata(kivel lakik)

Az a szülője akivel nem él együtt mit tesz érte hogy jó,jobb legyen a kapcsolatuk.

Akinek van, vagy volt már barátja, ahhoz hogy viszonyultak?

Ha volt közös program, arra ment e a barát/barátnő?

Gondolok itt egészen az egésznapos ott léttől, a nyaralásig.

És ha nem fogadták el a barátot/barátnőt, azt hogy közölte, hogyan viszonyult hozzá?

Egyszóval minden érdekelne.

Előre is köszi.


2010. aug. 1. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

anyámal

semmit nem tesz érte

jól

igen

2010. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nálunk ez a dolog rosszul sült el, anyámat születésem előtt elhagyta apám, és elmebeteg lett, most meg engem hibáztat, hogy nem vihette semmire az életben, ezért engem útál, lehord mindennek, én is útálom, azt akarom hogy meghaljon.

18/F

2010. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

anyámmal élek.. apám nem foglalkozik velem..

anyám csak szidd. a pasija meg ver. . .

16/f

2010. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Anyummal élek,apum itthagyott bennünket,a tesómmal:(

A tesóm már elköltözött...

Anyummal jó a kapcsolatunk,mindent meg tudunk beszélni,mint 2barátnő:)Szerencsésnek érzem magam:)

A barátaimmal kapcsolatban soha nem szólt bele,kivel legyek:)Elfogadta őket!

Most 3an élünk:anyum,barátom,és én:)Jól megvagyunk...

Közösen szoktunk sok helyre menni,pl:vásárolni,rokonlátogatás,vagy Balcsi,strand...

Szóval nálunk minden rendben!

24/N

2010. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
anyámmal élek,apámat meg leszarom,ő se keres,én se őt. a magánéletemhez sincs semmi köze
2010. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal élek. a válás után kb 2 hónapig tartottuk a kapcsolatot apámmal, a barátomat szidta. Azóta ő sem keres, én sem őt. anyámmal jól megvoltunk mindig, nem szólt bele a kapcsolatomba, szereti a páromat.
2010. aug. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%

Én anyukámmal élek.És ezért vele jobb a kapcsolat is. Apukámmal pedig elég ritkán találkozok, de akkor jól elvagyunk.:) Még nem volt barátom, ezért nem tudom, hogy mit szólna hozzá, de az apukám véleménye nem érdekelne, vagy legalábbis nem annyira, mert úgyse találkoznának olyan sűrűn.És mivel nem is foglalkozik velem túl sokat, abba se szóljon bele.:)

15/L

2010. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyámmal élünk.

Apám nem tesz értünk semmit. Az sem érdekli van e mit ennünk. Mi sem keressük őt.

Egyikőjüknek sincs új kapcsolata.

Anyám egy örök életre meggyűlölte a férfiakat.

2010. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is érdekesen alakultak a dolgok. Én anyummal maradtam, mert apám letagadott 15 évig a lánya voltam utána nem. Elhordott mindennek, sms-eket írt, kb 2 évig miután eljöttünk tőle. Az sms nem arról szólt hogy hiányzom neki.... Gondolhatjátok. Nem bántam meg hogy nem vele maradtam, Anyum mindig is jobban kiállt értem, és mindig ő segített.
2010. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Holdtündér ***** válasza:

Anyuval nevelkedtünk én és a testvéreim mind, ezért anyuval is jobb mindnyájunk kapcsolata.

Apu pénzzel próbálja megvásárolni a szeretetem.

Közös programokra szoktam vinni a párom, persze. A karácsonyi ebéden (egyik nap otthon, másik nap apunál) is ott van minden testvérem párja.

Apu nem tudta elfogadni az előző pasim, mondta hogy dobjam ki mert ez egy .... Nem hallgattam rá, utána ez abba is maradt. Persze nem mutatta ki a srác előtt hogy nem szimpi neki.

2010. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!