Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire ciki elválni 50 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki elválni 50 évesen?

Figyelt kérdés
Lehet megházasodni is hiba volt?

2020. júl. 19. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én 42 leszek, amikor válok. Nem érzem azt, hogy hiba volt megházasodni és már nem érzem a létező legrosszabb forgatókönyvnek a válást sem. Csak egyszerűen elmúlt, ahogy minden az életben.
2020. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Anyámék pont ennyi idősen váltak.
2020. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

50 évesen már hová, minek válnál el, ha eddig nem tetted? Szerinted akkora buli egyedül lenni/maradni ebben a korban? Esetleg úgy gondolod, hamar és könnyen találsz megfelelő új párt?

Én a helyedben nem tenném. Gondolom, nem egy élhetetlen pokolról van szó, ha eddig bírtad...

2020. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Mi az indok? Az alapján kell mérlegelni. Üt-ver a másik fél? Megcsalt? Nem bírsz vele egy légtérben lenne mert úgy érzed megörülsz?

Mert ha csak simán unalmasnak találod az életed, de amúgy semmi bajod a másikkal, akkor felesleges.

2020. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
A válás nem ciki, ha indokolt. Milyen érdekes, hogy azt senki sem kérdezi meg, nem ciki-e benne maradni a langyos szarban félelemből vagy megalkuvásból.
2020. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
5. Szerinted hogy néz ki egy magyar átlag 50 éves? Szerintem nem ciki benne maradni a langyos szarban, ha amúgy nincs semmi probléma. Túl sok amcsi filmet nézel, hogy majd az 50 éves nagyfater beleveti magát az éjszakába. 50 éves korban, 20-30 évnyi együttéléssel, kb minden kapcsolat langyos szar.
2020. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire, sőt! Anyukám se sokkal fiatalabban vált el apától 28 év házasság után. Azóta érzi igazán, hogy él. Utazik, barátnőzik, olvas és mindent csinál, amire apa miatt nem volt ideje. Kamu, hogy az egyedülálló nőkből megkeseredett macskás vénkisasszonyok lesznek. Épp ellenkezőleg, semmi sem keseríti meg úgy egy nő életét, mint egy férfi, akinek pótanyuka kell.
2020. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

#6 És kit érdekel, hogy nézel ki? Jobb egyedül, mint egy olyan ember mellett, akinek még a lélegzetvétele is irritál. Csak a kapcsolatfüggők gondolkodnak így, ahogy te.

Én 37 évesen váltam el, nem kötöttem le magam, ennek már hat éve. Nem fogok kétségbeesni, ha egyedül maradok.

2020. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

8. Te lenni fogyatékos? Ki mondta, hogy olyannal kell együtt lenni, akinek a lélegzetvétele irritál?? Arról beszéltünk, ha kihűlt a szerelem, és ellangyosodtak/egyhangúvá váltak dolgok, de amúgy nincs semmi probléma 50 évesen!

Ezért kérdeztük mi a szitu, mert a kérdező nem fejtette ki a problémát!

2020. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
És szerinted nem komoly a dolog, ha válni akar? Senki sem válik el hobbiból. Vagy rossz a helyzet, vagy már nem bír megmaradni mellette, vagy másra vágyik. Senki sem válik el poénból.Így van, nem lett rendesen kifejtve, de te máris jössz azzal, hogy nézek ki az ötvenesek. Nem én vagyok itt a fogyatékos.
2020. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!