Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ciki, hogy apuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy apuka nem mer egyedül elmenni a gyerekelhelyezési tárgyalásra, és a testvére még oda is elkíséri? Szóban megegyeztünk már, nincs semmi fennakadás az ügyben és mégis kísérgetni kell 36 évesen.

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
szerintem, az a ciki, hogy itt is próbálod lejáratni az exed, hogy keresd az önigazolásod
2010. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez legyen a legkisebb bajod a kisgyerekkel válás kellős közepén.
2010. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki. Normális embernek szüksége van érzelmi támogatásra egy nehéz helyzetben.

Az viszont ciki, hogy te annak tartod....

2010. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha már a felesége bunkó módon nem áll mellette, valakire szüksége van szerencsétlennek...
2010. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a felesége mert nem híve a házasságnak, egyébként meg azért költöztünk szét mert nőt hozott a lakásban, miközben én a gyerekünkkel sétáltam a friss levegőn. Jajj de nagyon okosok vagytok!

CSupán az ember szerintem képes egyedül is intézni a hivatalos dolgait. Mikor megdugott mást a lakásban és kiürítette a bankszámlámat, ellopva a jelszavam, akkor sem hívta a tesóját magával.

2010. okt. 5. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Honnan tudod, hogy nem hívta a tesóját magával?
2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem ciki! Valakinek kell lelki támogatás, mert van lelke. Remélem tudod mi az.
2010. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha nemcsak a gyerekkel törődtél volna,hanem a pároddal és a kapcsolatotakkal is,akkor a párod nem lép félre.

Ha pedig már azelőtt is link volt,akkor miért szültél gyereket? Azt hitted,hogy ettől megváltozik vagy majd feleségül vesz?

Ne azzal foglalkozz,hogy egyedül megy-e a tárgyalásra,hanem most már a gyerek érdekével törődj. Ha kell a pénze,akkor legyen benned annyi tisztesség,hogy nem uszítod,neveled az apja ellen!

2010. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Állj talpra,neveld a gyermekedet, és ne rágódjál azon a férfin aki megcsalt. Kapsz jobbat tőlle. Most első legyen a gyermek.
2010. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Most miért kell bántani szegény kérdezőt? Aki unatkozik ne itt élje már ki a hajlamait!
2010. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!