Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Pàromnak van egy lànya előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pàromnak van egy lànya előző kapcsolatból,nekem kell valamit fizetnem ?

Figyelt kérdés

Parom elvesztette a munkájàt, nincs jövedelme,és most az exnej ide hozta a gyereket,hogy legyen nálunk majd meg stb.

Mikor jelenleg páromnak is én segítek mert amit kap nem elég semmire sem, nem fogok egy idegen gyereket is eltartani,Nemtudom Mit kèpzel ez a nő.Nekem is rossz ez nyilván jobb volt két keresetből élni .....



2020. júl. 29. 09:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/170 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Azért van az apa, hogy gyerektartást fizessen.
2020. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/170 anonim ***** válasza:
31%
Itt azt írják, hogy nem, és a nevelésébe sem szólhatsz bele: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..
2020. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/170 A kérdező kommentje:

1

Az apa jelenleg magát sem tudja fenntartani nem tud fizetni mivel kvàzi őt is én tartom el.

Plusz egy gyereket Nemtudok eltartani már.


2

Nem szólok bele a nevelésbe eszemben sincs.

2020. júl. 29. 09:29
 4/170 anonim ***** válasza:
97%
Sem jogilag sem erkölcsileg nem kötelességed a párod gyerekét anyagilag támogatni. Viszont a párodnak akkor is kell fizetni a gyerektartást, ha nincs munkája. Ugye nektek sem tetszik, hogy anyuka odavitte a gyereket hozzátok. Pedig vele is előfordulhat, hogy munkanélküli lesz, esetleg emiatt több pénz kell neki. Fel is vagy ezen háborodva. Esetleg anyuka nem járhat így? Tőle is elvárnátok, hogy oldja meg. Itt a párod a hunyó, sürgősen kezdjen el pénzt keresni, mert a gyt fizetési kötelezettsége nem szűnik meg attól, hogy nincs pénze.
2020. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/170 A kérdező kommentje:

4

Eddig mindig fizetett, de a nincsből nemtud adni.Ha ezért napi szinten balhézik vele az ex,akkorsem.

Vagy más varázsló, hogy a nincsből is ad?

2020. júl. 29. 09:33
 6/170 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, természetesen keres munkàt nem akar itthon ülni.
2020. júl. 29. 09:34
 7/170 anonim ***** válasza:
84%
5 Kérdezem tőled, hogy az anyukának ha van anyagi gondja, akkor mi van? Ő hogy ad a nincsből? Az nem gond, mert ő oldja meg? Ezért kell pénzt félretenni, hogy tudja fizetni a gyt-t. Álláskeresési járadékot is kap biztos. Egyébként nem értem ezt, ha annyira akarna kapna akármilyen munkát. Nem kell onnan nyugdíjba menni, majd vált ha lesz jobb.
2020. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/170 A kérdező kommentje:

Nem kap már semmilyen juttatást szó szerint 0Ft-ot.Kapott 3honapig abból fizetette még a gyerektartást.

A vírus miatt a környéken csak elbocsájtások vannak, új állás nagyon nagyon ritka. Még protekcióval sem nagyon talál pedig rajta vagyunk keresünk.

2020. júl. 29. 09:40
 9/170 anonim ***** válasza:
31%

8.-nak.


Nincs meló???


rendőrség, sereg, iskolaőrség, FBŐ, ...

2020. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/170 anonim ***** válasza:
90%
8 Ez szomorú. De biztosan akad ott valami. Takarítás, mezőgazdasági munka, bármi. Én egy elég szar részén élek az országnak (munka és fizetés szempontból), de valamilyen munka mindig akad, csak keresni kell. Ja, és akármit el kell vállalni, ennyi.
2020. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!