Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válni akar nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni akar nekem pedig végem?

Figyelt kérdés
39 éves 16 éve vagyunk házasok.2 gyerekünk van akik éppen serdülőkorba léptek.Összevesztünk pár hete és ő azóta válni akar.Próbálom visszatartani de már nem érzek magamban erőt hozzá.Nem csalt meg.Válóok h én felé kerekedek és irányítom.Megoldást nem találom úgy veszem észre nincsenek felém érzései.Mit tegyek?
2020. szept. 5. 18:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2020. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
A helyzet csak romlott.Elküldtem itthonról a szüleihez.Akik ragaszkodnak ahhoz h oldjuk meg 2 en a helyzetet.Tehát még itthon van.De veszekszünk.En féltékeny vagyok.A szexuális életünk viszont furamód aktivabb.Mindennap kivánja a szexet.Persze utána válni akar.Kicsit fura
2020. szept. 5. 18:30
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg nem 2 hete akar válni, csak a veszekedés volt az utolsó csepp. Ha nem szeret, és nem keres veled megoldást, akkor nem tudsz mit tenni. A gyerekek és az épp eszetek érdekében meg kell próbálni normálisan elválni.

Gondolom voltak jelzések, hogy nem érzi jól magát, szólt, hogy nem tetszik, amit csinálsz eddig is, csak nem vettél róla tudomást. Sokszor előfordul...

2020. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek feléd érzései, de szexeltek? Nem lehet nagy élmény így....
2020. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igazából sosem szolt.Most pedig 15 éves gondokat vesz elő.Szexelni meg akar mindennap.Most mire véljem ezt?Általában akik válnak nem élnek nemiéletet
2020. szept. 5. 18:42
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Végülis akkor használ... Levezeti a stresszt azért dug meg.

Én nem tudnék így lefeküdni vele 🤷‍♀️

2020. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Bejelentette, hogy válik, viszont így, hogy függőben tart, a szexszel nagyon is föléd tud kerekedni. Ez a célja. Én nem tudnék lefeküdni vele.

Egyébként mire alapozza, hogy irányító személyiség vagy? Mert az a férfiakat azért eléggé érzékenyen érinti.

2020. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Hát irányitó szerepet töltöttem idáig be.Nyaralás közben egy barát személyiségi tesztet töltetett velünk ki.Ebben is ez lett az eredmény.Ettől ő teljessen kiakadt.Utánna jöttek a gondok.Veszekedtünk én elutaztam haza.Majd másnap vissza.És ez nagyon rosszul esett neki.Mikor kérdezem h szeret e azt mondja persze ez nem az érzésekről szól.Amugy ma is mondtam neki h ha úgy érzi mennie kell menjen.De még mindig itt van.Azt mondja ha elválunk akkor is marad.🙉

Arra gondoltam h korai kapuzárási pánikja van.Csak nézem és nem értem h mi baja.Vesz üdítőt és első h megkérdezi h kérek-e.A napokban rosszul voltam és kórházba akart vinni.Tehát aggódik értem.A napi szexel meg kikészit.Mondjuk ezt a mai naptól nem hagyom neki.

2020. szept. 5. 19:25
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia.
2020. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Párterápia..Már gondoltam rá.De fogalmam sincs h eljönne e velem vagy sem.Nem értem egyiknapról a másikra úgy megváltozott egy hatalmas düh lett benne egy harag.Nem ismerek rá.Elengedném menni de nem akar úgy igazán.Hisz aki akar menni az megy.ÖSsze szedi a ruháit és elmegy.
2020. szept. 5. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!