Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Visszaadtatok a gyűrűt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaadtatok a gyűrűt?

Figyelt kérdés
Karikagyűrűt válás után visszaadtatok? Tőlem kérte az exem,hogy adjam vissza mert kell neki😀
2020. szept. 20. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A gyűrű amit vettem eljegyzéskor és amit az esküvőn az ujjára húztam a volt feleségemnem az nála maradt váláskor. Gondoltam rá,hogy vissza kérem,de minek? Nekem nem lenne pofám az új nőmnem oda adni,az ujjára húzni :D Csináljon vele amit akar,de szerintem már beadta a zálogba...


9-es válaszoló:

Vetetett magánának egy órát azzal az indokkal,higx neki is jár ajándék? :D


Nagy gyökér lehet a volt férjed :D

2020. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
79%
Szintén közös megegyezés, de én kezdeményeztem (nő). Nem adtam vissza, hanem az övével együtt visszaviszem az ékszerészhez és az ára megy a gyerek számlájára. Szerintem ez korrekt mindkettőnk részéről :)
2020. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Férjem, amikor beadta a válókeresetet, levette a jegygyűrűjét, a polcon hagyta. Én meg fogtam, és a sajátommal együtt beadtam a zaciba :D 270 ezret kaptam értük. Másnap néztem is albérletet.
2020. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi is közösen vettük a gyűrűket, jobbanmondva, akkor még nem volt közös a bankszámlánk, én vettem mindkettőt. Ráadásul 2 hónappal esküvő után elhagyta az övét, igy csináltattam neki másikat. Így az őkét gyűrűje volt csak közel 150 ezer. Ő akart elválni, mégis kicsapta a hisztit, hogy azonnal adjam vissza a gyűrűjét, ami nálam maradt az ékszeres dobozomba... Nem volt időm rá 1-2 napig, akkor az annyát küldte rám, hogy zaklasson messengeren, hogy adjam már vissza..

Ja, a poén, hogy én vagyok a nő.

Az enyémet meg majd beadom a zaciba szerintem. Az enyém is közel 70e.

2020. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi nem adtuk vissza egymásnak. Ott van az asztalomon a monitorom előtt azóta is. Eladni nem fogom, az életem része. F44
2020. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!