Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy legyen? Szeretnék elválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen? Szeretnék elválni, két gyerekem van, és közös tulajdonú a lakás. Költözzek el?

Figyelt kérdés
A férjem biztos nem akarná sem eladni, sem elköltözni, csak hogy szivasson, amúgy is rajtam élősködik. De én már nem tudok vele egy háztartásban élni, egy agresszív barom. Elköltözhetek a gyerekeimmel válás előtt albérletbe ? Hogy lehet majd meggyőzni, hogy a lakást eladjuk, vagy elköltözzön, és én kifizessem?
2020. okt. 8. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
A gyerekeket nem viheted el az ő engedélye nélkül, amíg nincs válás. Ha egy agresszív barom, akkor nem fogsz tudni vele megegyezni.
2020. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképpen ne hagyd el az ingatlant. Beszélj ügyvéddel.
2020. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
és akkor mégis mit csináljak, üljek és tűrjek?
2020. okt. 8. 21:32
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarja eladni, akkor kérheted a bíróságon a közös tulajdon megszüntetését. Ha agresszív, akkor költözz el. De igen, elviheti a gyereket. Gondolom agresszív apuka nem akarná gondozni, így ott nem hagyhatja.
2020. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kérhetem a közös tulajdon megszüntetését, és valaki erre kötelezni fogja, hogy eladjuk a lakást, vagy majd mi hárman mehetünk albérletbe, ő meg ül a közősen vett lakásban ? A gyerekeim nélkül nem mennék sehova, de dolgozom, e tudom magam tartani, több a fizetésem, mint neki.
2020. okt. 8. 21:39
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Értem én, mit szeretnél. Hogy apuka szépen tűnjön le, legfeljebb utaljon minden hónapban 20%-ot, de legjobb lenne, ha soha nem jelenne meg többet.


Álmodj, királylány...

2020. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azzal egyetértek, hogy tűnjön el, utalnia nem kell, mert eddig is megvoltam a pénze nélkül, már írtam, hogy alig keres valamit.
2020. okt. 8. 21:41
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha annyira agressziv akkor kérhetsz távoltartási végzést. Ha azt nem tartja be többször (és te megteszed a szükséges bejelentéseket), senki sem kötelezhet, hogy ottmaradj a gyerekekkel. De ennyit ki kell böjtölni:-(
2020. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Add be a válást, és költözzetek el. A bíróság, ha nem tudtok az eladásról/kivásárlásról megegyezni, akkor ha te ezt tudod teljesíteni kötelezi erre, végső esetben pedig árverésre is, amivel nem csak téged, de magát is csúnyán megszívatja. Ha közös tulajdon kitenni nem tudod, amíg valamelyik megoldás nem következik be.
2020. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tudod fizetni a házból, akkor mennie kell.
2020. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!