Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az anyának ítélik a gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az anyának ítélik a gyerekeket, milyen messze költözhet az apától? Meddig biztosítható még a láthatás?

Figyelt kérdés
Országon belül akár 500km-re is?

2020. okt. 9. 06:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de fizetnie kell az üzemanyagna, vagy félútig vinnie kell a gyereket.
2020. okt. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Országon belül bárhová. Nem korlátozhatsz senkit a mozgás szabadságaban.
2020. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es. Azt hiszem te is másképp gondolád. Neked van időd 2 hetente 2000Km-et levezetni(hiszen haza is kell vinni őket)és kb 50 ezer benzi pénzt?
2020. okt. 9. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem a kettes vagyok, de egyetértek vele.


Nehéz helyzet, de az anyuka szabad. Hagy kezdjen már új életet, ha elvált!


Amúgy ha szeretném a gyerekeimet, akkor pont nem az érdekelne, hogy jaj, drága a benzin.

2020. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyen anyukáktól falra mászom! Én is anyuka vagyok, váltam, de direkt úgy költöztem, hogy mindkettőnknél sokat lehessen a fiúnk. Ezeket a nőket csak a saját, önös érdekeik vezérlik.
2020. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös igazad van, szánalmas bosszúállók. Ha válnék (szóba került már), mindenképp belátható közelségben szeretnék maradni a férjemmel, mert a gyereknek az a legjobb, ha közös gyerekfelügyelet van. (Mellesleg mindkét szülőnek is.) Vegyük ki azt a férficsoportot, aki soha semmit nem foglalkozott a gyerekkel, de annak az se gond, ha a nő a Holdra költözik a gyerekkel. Lehet persze órákat utazni minden héten, de amellett, hogy baromi drága, veszélyes is. Bármennyire hozzá is vagyunk szokva, egy 2 órás autóúton minimum egyszer mindig van egy olyan helyzet, amiből nagy baleset lehetne, csak épp valahogy sikerül megúszni. Egyszer kb. 3 méteren múlt egy frontális ütközés és nem mi voltunk a hibásak. Szóval én nem komálom ezeket a hosszú autóutakat. Emiatt, ha újra társat keresnék, biztos, hogy inkább körül se néznék a távolabbi megyékben.
2020. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne egy ex akarja már eldönteni, hol él valaki 20 évig. Millió oka lehet egy költözésnek.
2020. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

"szánalmas bosszúállók"


Bosszút állni nem szoktak ok nélkül. Ahol apuka foglalkozik a gyerekekkel, ott általában anyukának is az az érdeke, hogy közel maradjon, és ne egyedül kellje nevelnie a gyerekét.

2020. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as


Ez nem igaz!

A feleségem akart válni én nem akartam csak bele mentem. Válás előtt megbeszeltuk,hogy a láthatasból nem csinálunk problémát.

Később minden probléma lett neki. Ha egy nap tobbszor hívtam az volt a baj,ha nem hívtam az. Ha elakartam vinni tobbszor egy héten akkor abba kotott bele. Ha nem, akkor abba.

Ezt szóvá tettem tobbszor is,hogy ez így nem jó. A testvérének is említettem, hogy beszéljen vele mert ez így nem lesz jó,de hiába.


Én már ott tartok, hogy a bírósághoz fordulok mert más megoldás már nincs.

2020. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7-esnek csak annyit, lehet millió oka, de akkor is a gyerek érdekeit kell előtérbe helyezni, neki meg szüksége van mindkét szülőjére. Az a fő, nem a többi. Munkát bárhol lehet vállalni. Albérlet, lakás, ház mindenhol van. Nagyon nyomós indok kell ahhoz, hogy valaki 200 km-re vigye a gyerekét az apjától.
2020. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!