Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vinnéd láthatásra, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vinnéd láthatásra, ha nem kötelező, és a különélő szülő sokszor járt kórházban az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Nincs láthatási joga, csak a gyerek lelki békéje miatt hagyom, hogy találkozzanak. Az ex az utóbbi egy-két hétben mindenféle vizsgálatok miatt többször is járt kórházban. Aggódom a koronavírus miatt. Most hétfőn lenne találkozójuk, a gyerek 5 éves. Oviba már nem jár, én home officeban dolgozom. Az idős szüleimmel élünk együtt. Ti lemondanátok a találkozóikat, amíg tart ez a víruspara?

2020. márc. 14. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem veletlenül nincs lathatasi joga. A gyerek erdekeben eddig sem engedtem volna.


Ismerek gyerekbantalmazot aki sir a gyereke utan es csak felügyelettel lathatja 2 orara es a gyereket azzal traktalja latod anya miatt nem lathatsz meg ilyenek.


Koronavirus ide vagy oda ez nem igy megy

2020. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En örülnék neki a legjobban ha nalunk is csak őrzött láthatás lehetne apukával. Bar nalunk még csak 5 hónapos a pici. Még nincs tárgyalás addig engednem kellene a láthatást de van okom tiltani.
2020. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha 1-2 hete járt többször kórházban, és parázol az idős szülők miatt szerintem akkor +1 hetet meg lehet érteni, ha eltoljátok 1 vagy héttel későbbre a gyerek látogatást.


Amúgy sem lesz iskola sem. Te döntésed.

2020. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szüleid miatt nem, amúgy igen. A gyerekre és rád sem veszélyes a vírus.
2020. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Párom se engedi az apjához a lányát aki az osztrákoknál dolgozik, de hétvégén itthon van. Onnantól mindenki házi karanténba kényszerülne.
2020. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Internet koraban plane Skype, Facetime vagy barmi. A gyerekek halistennek nem veszelyeztetettek, de ha pozitiv lenne, a karantent nagyon rosszul viselne.
2020. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vinnem. Magyarázd meg a gyereknek, h járvány van és most nem szabad. Az exed meg remélem van olyan értelmes, h magától is felfogja a veszélyt.
2020. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem gyerekbántalmazó amúgy. Azért nincs láthatási joga, mert nem akarta aláírni az apaságit, én meg hagytam a fenébe.
2020. márc. 15. 07:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Akartam írni, hogy legyél megértő, mi is arra kényszerültünk egy idő után.

De, ha nem is az apja, mindegy miként, akkor lóg a seggibe.

A gyerek, én xi idősen meg vágja, hogy kiket veszélyeztetne ezzel.

2020. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A gyerek, ennyi idősen - autokorrekt, bocs!
2020. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!