Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a gyereknevelési elveink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a gyereknevelési elveink kibékíthetetlenek, akkor csak a válás a megoldás? Ha igen, hogyan érhetném el, hogy nálam legyen a gyerek? Én vagyok az apa.

Figyelt kérdés

Szinte esélyem nem lenne arra, hogy hozzám kerüljön.

Annyi a történet, hogy nagy nehezen találtam nőt, aki végre családcentrikus és külföldre sem akar menni, hazaszerető, hűséges. Azonban, amióta óvodás korú a kislányunk, kibékíthetetlen ellentétek vannak köztünk.

Ott kezdődött, hogy a kislányunknak elkezdett "udvarolni" egy félig fekete kisfiú, és egyszer az óvónő azon kapta őket, hogy a csendes pihenő alatt mutogatták egymásnak a nemi szervüket. Mindketten le lettek szidva, hogy ezt nem szabad. Azóta tudtunkkal nem történt semmi, de állandóan együtt játszanak, a feleségem pedig összebarátkozott a kisfiú anyukájával, aki egy 23 éves nő, tehát gondolhatjátok...

Nekem ez teljesen elfogadhatatlan, hogy a lányom ebben szocializálódjon, én azt szeretném, ha a saját kultúráját tartaná előbbre mindennél, mivel azok a gyökerei és nem mellesleg gyönyörű kultúránk, múltunk van, és gyönyörű országunk, millió Nobel-díjasunk, olimpikonunk, tehát van mire büszkének lenni. Azt szeretném, hogy a lányom is legyen büszke, és fel se merüljön benne, hogy más kultúrába, más rasszba tartozó fiúval legyen, hanem a saját vérvonalát, nemzetét vigye tovább. Tudom-tudom, előre szaladtam, de ha már most ebben nevelkedik, kicsi kora óta ezt szívja magába, és az első ovis kis szerelme egy fekete kisfiú, akkor mi lesz később?

A feleségem leh.ülyéz, és hallani sem akar arról, hogy ne barátkozzon az anyukával, és szétválasszák a gyerekeket.

Mit tegyek? Hogyan lehetne megoldást találni?

Ha válunk, hogyan kerülhetne hozzám a gyerek, mikor semmi kifogása nem lehetne a bíróságnak az anya ellen, mivel semmi törvénybe foglaltan züllött dolgot nem tesz?



2020. okt. 12. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Te beteg vagy.
2020. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megszoktam már az ilyen beszólásokat. :)
2020. okt. 12. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg semmi esélyed, hogy hozzád kerüljön, ami kész szerencse a gyerek szempontjából.
2020. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem neked kéne egy kicsit kevésbé szűk látókörűnek lenned.
2020. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Milyen férfi vagy te, hogy nem bírod helyretenni a nőd?
2020. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

A "millió" nobel díjasunk meg a valóban jó művészeink kb 70%-a zsidó volt azt ugye tudod?

Amúgy a kérdés kamu, te pedig ugyanaz az idióta vagy, aki arra panaszkodott, hogy a barátnője elhagyta és összejött egy félvér sráccal, igaz? Erre vered otthon hogy olyan rasszista kérdéseket teszel fel, amiket tudod, hogy szétolt majd mindenki?

2020. okt. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg kéne barátkoznod a gondolattal, hogy a gyerek ilyen közegben nő fel. Semmi rossz nincs abban, hogy más színű gyerekekkel is játszik. Inkább arra nevelnéd, hogy elfogadó legyen, nem a bőrszín a számít, de inkább uszításra fogod. Arról már szót se ejtek, hogy ilyen miatt elválni. Te jó ég 🤦🤦 akkor te nem is szereted a párodat. Szerinted míg felnő az a gyerek, hány színes bőrű gyerekkel lesz kontaktba?!
2020. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárt, hogy megkapd a felügyeletet. Hálistennek.
2020. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Etessétek még ezt a provakatív trollt. Jajj, annyira buták vagytok ti is, hogy az már fáj!
2020. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülye a világon nincs. A milló Nobel-díjasunk nagyrésze is elmenekült ilyen-olyan okok miatt ebből az országból. Mellesleg egy fekete is lehet magyar.
2020. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!