Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ideiglenes gyermekelhelyezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideiglenes gyermekelhelyezést kértem megkaphatom?

Figyelt kérdés

Válófélben cagyok még nem volt meg az eldő tárgyalás de már megy a harc a férjem kérte az ideiglenes gyermekelhelyzést és a bíróság elútasította. ezért én is kértem az ideiglenes gy ,elhelyzést minkét gyerekkel engem is elútasítanak?

Közös háztartásban élünk de nincs kommunikálás semmi ,levegőnek néz és a gyerekeket nem tudom nevelni ha én A mondok ő vagy nem szól vagy B mond.Önkényesen elviszi mindig őket nem tudok programokat szervezni,ha főzök akkor is hordja a kaját a gyerekek csak válogatnak miből egyenek.Nem szólva arról ő vállalkozó és sokkal jobb anyagi helyzetben van mint én és el is kényezteti gyerekeit.Én nem szeretném ha a gyerekeim a pénz miatt az apjukat választanák ,mert én vagyok az aki gondoskodik róluk.Én örülök hogy foglalkozik velük csakhogy eddig kellett volna tennie.Jelzem egy öntörvényű ember és mindig ő neki volt szava ebben a házban.Ezt 19 évig bírtam és most elválok.de én nem akarok harcolni én meg szeretnék békében egyezni de sajnos ő nem akar semmiben.

Ha albérletbe tudom vinni a gyerekeimet megkaphatom az ideiglenes gyermekelhelyezést?Évekig lehet így élni amíg el nem választanak.?Azok írjanak akik hasonló cipőben járnak.Én egy normális anya vagyok van munkahelyem és nagyon szeretem a gyerekeimet.

Köszönöm egy aggodó anya


2010. aug. 8. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek?
2010. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A bíroság anyapárti álltalában szóval csak mert van pénze és hirtelen kényeztetni kezdi a gyerekeket nem kapja meg öket.
2010. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
9 és 15 lesz a nagyobbik.De mindketten a szülői házban szeretnének maradni mindkettökkel,ami lehetetlen.
2010. aug. 8. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:

A 15 évest már megkérdezik kivel akar maradni.....

De testvéreket nem választanak szét, csak nagyon nagyon nagyon índokoltesetben.Ez meg nem az.Hidd el a gyerekek is rá fognak jönni mindenre, csak türelem kell hozzá.Tudom nehéz, de fel a fejjel, kitartás!

2010. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
El ne menj albérletbe a közös lakás/ház/ból. Menjen ő! Gyerekek nélkül persze. Neki könnyebb; több pénze is van és könnyebben is boldogul. Ha albérlet mész, rontod a gyerekek nálad történő elhelyezésének lehetőségét. A végén a férjed kisakkozza, hogy a jövedelmedből fenn sem tudsz tartani egy albérletet. Az ilyen tipusú embertől minden kitelik. A a hatalmánál fogva revolverez, de ne hagyd magad. Jó anyaként te fogod megkapni a gyerekeket, ha nálad akarnak maradni, de a házat el ne hagyd!
2010. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak attól félek a nagyobbik vele akar maradni mert az anyagi biztonságot úgy érzi az apja tudja megadni és sajnos a kicsit is befolyásolja.
2010. aug. 8. 19:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ő nem megy el mert a vállalkozása a családi háznál van és mindig is hangoztatta ez az ő háza ,persze fele tulajdonos vagyok.Azt szeretné ha én mennék el a gyerekek nélül.Amikor még beszéltünk sajnos mondta hogy ki fog készíteni és ennek ellenére tudom mi vár rám felvettem a harcot.Úgy érzem ha 19 évet kibírtam eddig akkor tovább is ki kell bírnom.
2010. aug. 8. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ideiglenes gyerekelhelyezést akkor lehet kérni, ha a szülők már a válás alatt külön élnek és akinél a gyerekek vannak szabályoztatni szeretné a gyerekláthatást, gyerektartást. Mivel ti egy háztartásban éltek még és mindketten szeretnétek a gyerekeket ezért téged is el fognak utasítani ugyanazzal az indokkal ahogy a férjeddel is tették. Ha elköltözöl albérletbe és viszed a gyerekeket van esélyed, de el tudod őket vinni? A férjed nem fogja megakadályozni? Mert megteheti. Tapasztalat.
2010. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd el a hazat!Menjen o, ha akar, de nehogy mar te menj a gyerekekkel!Valas utan meg eldjatok es elfelezitek, vagy kifizeti egyik a masikat.Ne aggodj, mert egy pasinak nem sok eselye van, h megkapja a gyerekeket, max.ha alkoholista lennel.Sok sikert kivanok es kitartast.
2010. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Ettől kivagyok! A nőt nem becsülik de a gyerek az kéne. A gyerekhez anya is tartozik... Ne hagyd magad. Nálunk is hasonló a szitu de a szemét kikaparom ha nem száll le a kisfiamról!!!
2010. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!