Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kedves Apukák! Ha nyertetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Apukák! Ha nyertetek meg gyermekelhelyezést, milyen okokból történt? Mi volt az indok mellettetek? Hány évesek voltak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Természetesen ha az apukák nem érnek rá válaszolni,akkor az új élettársak, új feleségektől kérdezem ugyanezt!!
2011. nov. 13. 08:52
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Öm nálunk volt válás én a gyerek vagyok apu mellet maradtam és 12 lettem a válás előtt én meg mondtam hogy apunál szeretnék maradni és ennyi elégvolt be se kellet mennem az ügy védel meg írták és kész.. anyu meg az én "hasznomra" belegyezett ...
2011. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok apuka, de a rokonomnál ez úgy volt hogy a felesége, ugye megcsalta, ivott és "veszélyeztette" a gyerekét, nem foglalkozott vele úgy ahogy kellett volna, és bizonyos időközönként otthagyta a gyerekét a szomszédoknál amikor a mentősök vitték detoxba a kórházba mert annyira bevolt rúgva. Akkor az apukának elege lett belőle és válás meg gyermek elhelyezést kérelmezett, és hát volt belőle gond de végül is neki ítélték pont azért mert kiszámíthatatlan volt a felesége és nem akarták a gyereket oda helyeztetni. A gyerek azt hiszem 4 éves volt akkor amikor ez történt. ennél többet nem tudok mert a rokonommal nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, ez mind egy családi összejövetelen derült ki még 3 éve.
2011. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

én se apuka, se élettárs nem vagyok, de egyik ismerősömmel történt (ő az anya), hogy az anya megcsalta az apát, tönkrement a házasság ("bizonyítást nyert", hogy a nő miatt ment tönkre), az anya lelépett otthonról, de nem volt albérlete sem, itt-ott-pasinál-barátnőknél lakott, közben a munkahelye is megszűnt, és nem is igazán foglalkozott előtte sem a gyerekekkel. Így a két kislány az apához került, de az apa még "jó fej" is volt, mert lemondott a gyerektartásról.

Bár lehet, te olyan esetekre vagy kíváncsi, ahol hasonlóak az apa és az anya körülményei.

2011. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...:)
2011. nov. 13. 17:52
 5/17 A kérdező kommentje:
igen végülis nálunk nincs olyan extra kirívó eset pl.detoxba köt ki anyuka stb.nálunk is anyuka éveken át csalta apukát,gyerekek sokszor nagyszülőkhöz voltak "lepasszolva" stb. amióta viszon ttart a válóper anyuka teljesen kifordult magából,dühkitörései vannak,tárgyaláson üvöltözik a bíróvel,párom ügyvédjével stb.
2011. nov. 13. 17:55
 6/17 A kérdező kommentje:
irreális tartásdíjat fizetett önszántából párom az anyukának,a követelések meg csak nőttek és nőttek,így párom ügyvédje hatására lecsökkentette a pénzt.anyuka ez az eset után teljesen labilis lett,apuka ellen neveli gyermekeket,elzárja előlünk a gyermekeket stb.
2011. nov. 13. 17:57
 7/17 A kérdező kommentje:
éppen ezért hamarosan következik a pszichológiai vizsgálat minden résztvevőre.abban bízunk hogy ezeket kifogja mutatni a pszichológus,mind a különböző elidegenítéseket gyermekeknél,mind a dühkitöréseit stb.
2011. nov. 13. 17:58
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Te más gyerekeit akarod nevelni, vagy csak jó lenne az a gyerktartás? Gondold át, mit akarsz, mit vállalsz.Az az egy indok pedig nem lesz elég, hogy megcsalta az apát (már ha igaz, személyesen megkérdezted? Fura lenne, akkor most miért haragudna, nevelné a gyerekeket az apa ellen? Neked nem fura?)A nagyszülők jó esetben el is várják, hogy néha ott legyenek a gyerekek, főleg, ha több gyerekkel egyedül maradt az anya, ez nem lepasszolás!
2011. nov. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Lehet hogy számodra furcsa, de igen vannak még olyan nők, akik apukával együtt elfogadják, és adott esetben fel is vállalják apuka gyermekeit. Ez téged miért bánt? Nem a te gyerekedet szeretném nevelni. Tartásdíj téma.Te magad szóltad el magad a kijelentéseddel.Ezek szerint te vagy ilyen típusú nő, mint amivel engem megvádolsz. Gondolom nő vagy! Először is abszolut kiegyensúlyozott egzisztenciával rendelkezem. 3 munkahelyen dolgozom, másodállásként családoknak segítek gyermekek vigyázásában. Innen ered a gyermekszeretetem. Hidd el nem csak szimpla megcsalásra alapozzuk a gyermekelhelyezést. Röviden az szerinted helyén való, hogy egy 12 éves gyermeknél előfordult bepisilés, bekakilás? Az szerinted természetes dolog, hogy a gyermekek önkívületi állapotba kerültek amiért nem jöhettek el velünk nyaralni? Anyuka úgy gondolta, hogy nem adja oda gyermekek útlevelét...Sajnos rengeteg minden történt, és történik a mai napig ami alapot adott arra nekünk, hogy ez az anyuka nem megfelelően neveli gyermekeit. Kérdésedre, hogy az ember csak úgy nem haragszik meg a másikra. Hidd el rengetegszer van amikor semmi alapja sincs, egyszerűen csak az anyuka a megváltozott életét nem képes feldolgozni. A szeretőjével való kapcsolata befuccsolt,anyuka a családjára sem számíthat mert elítélik őt amit tett. Ellenben nálunk azt látja az anyuka, hogy boldogan és szépen élünk együtt. Anno megtehették azt, hogy anyukának nem kellett elmennie dolgozni, ez a válással megváltozott és úgymond "kénytelen" volt elmenni dolgozni, de sajnos munkájában sem találta meg a számításait, mert mindenhonnan kirúgják. És ami a leginkább mérvvadó lehet az ő esetében, sajnos a pénzforrás elapadt. Előző életszínvonalat már nem tudja fedezni. Hát legyünk őszintén ezeket a dolgokat nehéz lehet feldolgozni!! Úgy tűnik neki nem sikerül...Kedves utolsó válaszoló a bővebb válaszom mellett is fenntartod az előző álláspontodat?
2011. nov. 15. 08:56
 10/17 A kérdező kommentje:
"már ha igaz, személyesen megkérdezted?" Nem hinném, hogy nekem kéne odamennem hozzá és rákérdezni. Hallottál már a tagadásról? Szerinted pont nekem vallaná be?Tagadna mindent.Éppen ezért engem meggyőztek azok a obszcénnál obszcénabb levelek amiket egymásnak küldtek.Apuka találta meg a leveleket.Egyébként ennek már nincs jelentősége mert ő maga is kénytelen volt beismerni a bíróság előtt is a megcsalás tényét, hisz tudta jól, hogy páromnak van rá bizonyítéka.Nagyszülői kapcsolattartás téma. Természetesen mi magunk is ápoljuk a kapcsolatot a nagyszülőkkel, sőt gyermekek is szeretnek oda menni. A lepasszolást arra az esetre írtam, mikor anyuka hetente napokra adta oda a gyermekeket, hogy ő mehessen a barátjához...És sajnos az anyuka most ezeket az idős nagyszülőket kezdi el támadni.Most támadja amikor tart a válóper...Házasság alatt ne félj jók voltak ezek a nagyszülők neki. Sajnos az idős emberek felé nulla tiszteletet tanusít anyuka.
2011. nov. 15. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!