Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt vejem jogosan veszekszik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt vejem jogosan veszekszik? Lányomék 2 hónapja elváltak de kényszerből egy házban laknak,igaz külön szobában.A lakást eladni nem tudják"1 éve vették"volt vejem semmilyen kompromisszumot nem akar kötni...

Figyelt kérdés
Van egy gyerek is.Most lányomnak új kapcsolata van de volt vejem nem hajlandó beengedni a házba és sokat veszekszik e miatt.A lányom nem szól ha hozzá járnak akár lányok is.Szerintem nem helyes hogy nem engedi élni az életét,de szeretném mások véleményét is erről az esetről.
2008. dec. 1. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Jogosnak tartanam a vejed viselkedését abban az esetben ha hozzá nem járnának lányok...de igy már teljesen más. ha ő éli az életét, a lányodnak is hagynia kellene. Üdv
2008. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Én úgy gondolom,hogy a válás után már nem korlátozhatja az ex semmiben.Viszont a gyerek miatt szerintem nem jó sem az ha mindenféle lányok forgolódnak az életében,és az sem ha férfiak.Ezeket a dolgokat meg kellene oldaniuk értelmes emberek módjára.Mondjuk mikor valamelyik randizik,a másik vigyáz a gyerekre.Vagy ha a mama akkor mindenki szabad.De a gyereknek semmiképpen nem tesz jót,ha anyját apját sok partnerrel látja.Mennyire megviselhet ez egy kisgyereket?Szerintem nagyon.És elsősorban mindkettőnek rá kellene gondolnia,és utána magukra.

Én is elváltam,tudom miről beszélek.De a gyerekem csak 2 férfit ismert a válásom után,pedig volt több kapcsolatom is.Úgy gondoltam,csak azt érdemes bemutatni neki,akivel el tudom képzelni a további életünket.Az elsőt pont emiatt küldtem el,mert nagyon nem tetszett a gyerekemnek,és nekem Ő volt a legfontosabb az életemben.A második férfi akit megismert már 7 éve a férjem,és vannak még közös gyerekeink azóta.Kívánom a lányodnak,és a volt vődnek is,hogy mindketten találják meg a boldogságot más oldalán ha együtt nem sikerült,de elsősorban mindig a gyerekük legyen a fontos.Nem legyen a kicsi élete átjáróház.Vigyázzanak a lelki békéjére is.

2008. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

igaza van az elöttem szólónak. alig elválnak és már a gyerek csak azt látja hogy jönnek mennek az emberek körülötte. még egy tini gyereket is megvisel, de egy kisebbet meg pláne.

én senkit nem engednék be, se nöt se faszti.

én tuti nem maradnék egy fedél alatt azzal akitöl elváltam, mert tuti azért váltam al töle mert bajom van vele. A gyereknek egy kín a szüleit veszekedni látni állandóan. Ez az egész szitu rossz.

2008. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket én is így gondolom,még annyit a lányomnak csak egy férfi van az életében a volt vejkónál már több is megfordult de mind csak jött ment és most nincs senki az életében a lányomnak pedig megmaradt a partnere.Szerintem ez is lehet a kiváltó ok.Az unokám szempontjából én sem helyeslem a dolgokat mert annak idején én is elváltam de nállam sem volt ez,én úgy gondoltam ha elváltam akkor ne is legyek az ex-el,és igazatok van abban ezt a gyerek sínyli meg a legjobban.
2008. dec. 1. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
ha mär kényszerböl együtt kell lakniuk,akkor tegyét eztde kulturältam.értem ezt a gyerekre. a gyerek maradjon a elsö,mindig.de az hogy akär az anyähoz felmegy a z uj pasija vagy akär az apähoz hetente mäs..én nem tartom ezt jo ötletnek.elsem hiszitek hogy egy ilyennel,mégha a gyerek nem is mondjavagy ha elmagyaräzzzäk neki,mennyire összezavarhatja a gyereket,ami kifog ütni felnöttkorära.inkäbb huzzzäk meg magukat ketten(a länyod meg a volt vejed),éS a lakäsban ne menjen se a länyod pasija,se a volt vejed nöi.én ezt igy lätnäm helyesen.élni az életüket tudjäk häzon kivül is nem a gyerek szeme elött.
2008. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!