Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveheti a gyereket a gyámügy,...

Elveheti a gyereket a gyámügy, ha webkamerás erotikus munkát vállalok, persze csak kényszerből?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nem találok munkát a környezetemben,pedig állandóan keresem.Szeretnék dolgozni,de eddig hiába.Van egy 5 éves lányom és egyedül kell eltartanom,mert az apja lelépett.Egyenlőre a webkamerás video chat munkán kívül nem találtam mást.Nem lépek fizikai kontaktusba egy férfival sem,csak a webkamera előtt dolgozom.A kislány szépen van öltöztetve,jól táplált,tiszta,jár óvodába és rendezett körülmények között él.Nincs párom.Természetesen ezt a munkát akkor csinálom,amikor a gyerek óvodában van,vagy éjjel alszik,tehát nem látja.

Ha valaki felismerne és esetleg bejelentene a gyámügyön,elvehetik a gyereket?Csupán emiatt,mert "erkölcsbe ütköző" a munka?A rokonok segítenek kicsit anyagilag,de persze ez nem lenne elegendő.

Hangsúlyozom,keresem a munkát és amint találok abbahagynám!


2010. ápr. 5. 16:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

ez nagyon blama kérdésnek tűnik, de válaszolok. ha az otthonodban webkamerázól, az magában hordozza annak a lehetőségét, hogy ez veszélyeztető körülmény legyen a gyermeked fejlődése szempontjából.

ez nem a társasalmi erkölcsi szinten folyó gondolkodás, hanem a gyermek érdekeinek mindenek felett való kezelése.

2010. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Én tartok tőle, hogy elvehetik a gyereked. Nagyon sajnálom, hogy már ilyenen kell gondolkoznod!!! Remélem, hamarosan találsz Magadnak munkát!
2010. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
Öcsém! Téged sem fognak kitüntetni,mint az év anyukája! Ha belerendülsz nem csak délelőtt csinálnád,hanem éjszaka is,mert a legtöbb férfi éjszaka nyomogatja a gyíkját. De ha neked erre van gusztusod,hogy néznek...........
2010. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Írtam már hogy nem azért csinálom mert gusztusom van rá,sőt,nagyon nem!Viszont ha nem tudom megteremteni a körülményeket,akkor biztos hogy elvennék a gyereket!Így legalább van miből eltartani!Próbálom úgy csinálni hogy senki se jöjjön rá!És "mondtam" hogy ha lesz munkám úgy is abbahagyom!

Az első kettő korrekt válaszolónak köszönöm a kommentet!

2010. ápr. 5. 16:51
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól tudod magad álcázni a kutya nem ismer fel!Sajna beleköt a gyámügy.
2010. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Gőzöm sincs, hogy a gyámügy mit gondol, viszont így meg tudsz adni mindent a lányodnak! Ez a fontos nem? Jó erős smink, valami nem átlagos frizura, hogy ne ismerjenek rád! Kb ennyi a véleményem. Tartok tőle, "rendes" munkával se tudnál olyan túl jól élni. Ha ezt megfizetik, akkor miért ne? Aki ezért elítél, ítéljen! Érdekel? :)
2010. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!Már eléggé magam alatt voltam,most egy kicsit jobb kedvem lett...az igaz,nem szabad hogy felismerjenek,mindent megteszek hogy így legyen!És keresem továbbra is a munkát,amibe senki nem fog tudni belekötni:)

üdv

2010. ápr. 5. 18:21
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de amíg nem találsz normális munkát, addig is el kell tartanod a kicsit, és ez százszor jobb, mintha pasikat vinnél fel. Beszerezhetsz még egy parókát is, hogy ne ismerjenek fel, és ahogy írták, az erős smink is jó álca. Ha kiderül a gyámügy vizsgálódhat, de nyugi, nem eszik azt olyan forrón, én k.rvát is ismerik, aki egyedül neveli a kicsit. A te lányod már 5 éves, simán megállapíthatja egy gyermekpszichológus, hogy bármi zavar van-e a fejlődésében. És te nemjókedvedből csinálod, hanem pont őérte.

Egyszerűen ügyelj rá, hogy ne zavard meg azzal, hogy meglát, amikor pucérkodsz. És drukkolok, hogy mihamarabb találj munkát!

Szép napot!

2010. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

első voltam: ez nem számít legális jövedelemnek. gondolj bele, hogy miről fogsz jövedelemigazolást felmutatni?


egy gyereket önmagában anyagi indokokra hivatkozva nem lehet egy családból kiemelni. sok gyereknek prostituált az anyja, és ezért még nem emelték ki a családból. de... azt ne felejtsd el, hogy ott a biznisz nem a lakásban zajlik. a gyerekek se hülyék, nem lehet őket sokáig megvezetni.

nyilván a házasságban vagy együtt élő szülők is szoktak szexelni, egy gyerek azt is simán megláthatja...

de... mi van, ha vki felismer az utcán? mi van, ha vki felismer, és éjjel rátok töri az ajtót stb.? emellé a tevékenység mellé ráadásul olyan előítéletek tapadnak, amitől a gyerekedet nem tudnád megvédeni, ha kiderülne a dolog.

munkahely keresésben is nehéz, hiszen nem írhatod be korábbi munkahelyként...

emellett anyagi beruházást is igényel, és egyáltalán nem biztos, hogy annyi pénzt kapnál belőle, amennyit gondolsz most, hogy kapnál. nem tudom, hogy az utcán mi mennyibe kerül. nálunk elég sok kurv@ strichel a környéken, de nem hiszem, hogy 5-8000 Ft-nál többe kerülne a menet. Sokan is vannak, és kereslet sincs sok. Érted... Miért fizetne vki a te kamerázásodért, ha más oldalakon ingyen megkapja?!

másrészt lelkileg is tönkre tenne téged. olyan, mint amikor valaki elkezdi marihuánával, aztán pár évvel később herointúladagolásban hal meg. ez egy elég csúszós lejtő - jobb ebből magadat és a gyerekedet is kihagyni. az internetet inkább használd álláskeresésre, tanulj meg jó önéletrajzot és jó motivációs levelet írni.


Jobb üzleti vállalkozás lenne, és többet keresnél, ha online főzőtanfolyamot tartanál. És ezt komolyan mondom!

2010. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a legutóbbi válaszokat is.Eléggé elgondolkodtam.Igen,én is szeretnék normális munkát,akár az intenreten is (sajnos a neten sok az átvágás.)Ez az online főzőtanfolyam jó ötlet,utánajárok és el kellene kezdenem.A webkamerás oldalon csak nyaktól lefelé vagyok látható,tehát a felismerés kizárt...viszont erkölcsileg eléggé szégyellem.Tudom hogy a lányom sem örülne,meg egyik ismerős se,ha megtudnák.Csak a kényszer vitt rá.Küldtem már be sok életrajzot,voltam állásinterjúkon,de eddig semmi:S

Köszönöm a jó tanácsokat és sokat segített!Megteszek minden tőlem tellhetőt,hogy ne kelljen csinálnom ezt a "munkát".

Üdv

2010. ápr. 5. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!