Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg léteznek ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek ilyen kapcsolatok, ahol előre látni a végkimenetelt?

Figyelt kérdés
Weisz Fanni válása kapcsán olvastam egy cikket, melyben egy közeli barátjuk azt nyilatkozta egyáltalán nem lepte meg őket a válás, már az esküvő napján látni lehetett, hogy válás lesz a vége. Tényleg léteznének ilyen kapcsolatok, ahol - bár megtörténik az esküvő - de borítékolható, hogy válás lesz a vége? Mégis milyen kapcsolatoknál lehet ennyire egyértelmű?
2020. dec. 22. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Ó, de még mennyi! Csak nem hiszi el az érintett, mert szerelmes.
2020. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Ki a tököm az a Weisz Fanni?
2020. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés elméleti síkon mozog. Nem az említett személy a lényeg. Hanem, hogy tényleg vannak-e ilyen kapcsolatok
2020. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem olyan jó emberismerő / jós nem létezik, aki BIZTOSAN tudhatja. Erős megérzések, tippek, lehetséges végkimenetelen való gondolkodás mint olyan lehetnek.
2020. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne... Annyi ilyet láttam az ismerőseim esetében is... Biztosra persze nem tudtam de volt, mikor csóváltam a fejem a viselkedésük/csapatdinamikájuk láttán. Eleve az, ahogy egy pár két tagja vitátik egymással, nagyon sokat elárul a kapcsolatukról. Az is árulkodik, hogy hogy alakítottak ki egymással életközösséget és mennyire tartoznak végül egymáshoz, mennyire hagyja a másikat az élete részévé lenni (és ennek nem a házasság a fokmérője, hanem az apró gesztusok egymással és az információ, amit megosztanak egymás között).
2020. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Én már akkor láttam a válást, mikor összejöttek.
2020. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben konkrétan azért lehetett sejteni, hogy nem jó vége, mert a a Fanni megszakította a kapcsolatot a barátaival, rokonaival, a férje mindenhova kísérte, sehova nem ment egyedül. Nem nehéz látni, hogy ez minden, csak nem egy egészséges kapcsolat.
2020. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan Fanniék kapcsolatára gondoltam, hanem mint, ahogy az 1-es írta. Miből lehet ezeket látni? Veszekedések, megcsalások, vagy mi?
2020. dec. 22. 18:23
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A végkimenetelt biztosan sosem lehet tudni nyilván, de eddig minden fogadást megnyertem volna, amikor azt mondtam egy párról, hogy szét fognak menni. Akinek van rá szeme, és jó emberismerő, az általában hamar meglátja, ha egy párkapcsolat rosszul működik vagy egészségtelen. Persze, senki sem tévedhetetlen, meg lehet, hogy a felek tudnak együtt fejlődni, de ez a ritkábbik eset.
2020. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lényeges hogy ki a tököm az a Weisz Fanni, akkor minek van benne a kérdésben? Egybként szerintem minden válásnál van legalább
2020. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!