Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mégis milyen ember tesz ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis milyen ember tesz ilyet?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben, azt mondta adjunk egymásnak időt, félévet vagy egy évet, addig ne adjuk be a váló pert (gyerek nincs) mert mindkettönknek sok gondja van egymással és majd az idő meg oldja címszó. Külön költözött tőlem, én akartam volna hogy akkor külön élve járjunk el, párterápiára ahol meg beszéljük a gondjainkat és meg oldást találunk mindenre, ő nem akarta, mondván szerinte nem segítene és nem hisz a terápiában sem. Egyszerűen semmilyen meg oldást vagy tetet nem akart végre hajtani amiket én mondtam neki, csak feszt az idővel jött de tenni hogy jobb legyen vagy tenni bármiért nem. Ilyen hozzá állás mellett mondtam neki jó akkor felejtsük el, egymást szakítsunk ő erre okés. 2-3honapra rá, kolléga nőm mondta látta társkeresökön fel rakott magáról vidám képes képeket. Olyan társ keresőkre ment fel, mint pl tinder és a leg ujabbakra. Felhívtam meg kérdezni hogy mi van bú feljtőzöl? Akkor add be a válást vagy a válásra ki költeni való pénzre vagy soher és azt várod én adjam be? Mert azzal hogy pappíron még házas vagy ezzel engem járatsz le, hogy a neten miket művelsz, hiszen az hogy vége ki mondtuk nincs teljesen le zárva köztünk minden. Erre azzal jött ő nem bú felejtözik csak rólam tereli el a figyelmét, és ha akarna rég lenne új komoly kapcsolata csak akarnia kéne, meg emelett tagadta hogy nincs is fent sehol. Aha a kollégámnál amit meg talált profilt át képmetszőztem és elküldtem neki, hogy akkor ez mi? És még így is tagadta azzal jött hogy akkor sincs fent ő törölte magát de az oldal lassan törli címszó, ilyen vastag bőr legyen valakinek hogy képmetszővel van bizonyitva valami és ugyis tagadja hogy nincs fent ehhez pofa kell! Jobban meg gyülöltem mint eddig valaha utáltam hogy ennyire hazudozzon mint a vízfolyás, e mellett elkezdte magát sajnáltatni hogy nincs élet célja, nincs élet kedve csak úgy telnek a napok számára, és csak úgy van és még beteg is de az egészségével se törödik mert nincs minek. De találkozni velem nem akarna félre ne értsem mert minek úgy se változna köztünk semmi se, és hogy a kollégáinak rólam sírt a munkahelyén hogy mennyire bánja hogy szét mentünk. Mondom akkor a válást miért nem akarod be adni, ha úgy se akarsz se akartál javítani semmin se? Mert neki mindegy hogy azok vagyunk vagy sem pappíron őt nem zavarja cím. Na mondom akkor be adom én, mert ezzel engem járatsz le, mert nem elég ki mondani hogy vége és kész ha egyszer jogilag még mi házasok vagyunk és te nagyban csajozol. Jah másik kedvencem amit mondott még, hogy arra volt kiváncsi én fent vagyok-e a társkeresökön, jah persze azért ment olyan oldalakra amikről nem is hallottam és másoktól tudtam meg hogy fent van.

#hazugság#kibeszélés#válás#szakítás#vélemények
2021. jan. 18. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem akar válni, mert ha nem jön be a randizgatás, vagy nem talál jobbat, akkor majd visszakönyörgi magát hozzád. Az írásodból prdig az jön le, hogy kis könyörgés sírás után simán vissza is fogadbád.

Legyen már egy kis tartásod! Add be a válást és felejtsd el ezt a f_szt.

2021. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Mit akarsz ettől a szélhámos tekergőtől, úgy amúgy?

Nagyon jól tudod, hogy szimplán csajozni akart, és csinálta is melletted.

Add be a válópert, ezeket is csapd hozzá az érveidhez. Csinálj az oldalairól képernyő mentést. Szabadulj meg tőle. Azt gondolja, hogy ha majd kiélte magát, akkor még ott vagy neki te, aki használhat.

Még ő érvel azzal, hogy ő azért csajozik, mert "búfelejteni" akar.

Ugye nme vagy tényleg ennyire buta?

Ennyi időd van?

2021. jan. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Meg azzal jött, csak azt nézte én fent vagyok-e jah persze azért a leg ujabb társ keresőket használja amikről én nem is hallottam.

Meg amíg nem mondtam van képmetszőm róla, addig szentűl tagadt mindent el se ísmerte.

És szerintem soher kiadni a válásra pénzt, arra vár én adjam be, azért mondta hogy neki mindegy hogy pappíron azok vagyunk-e vagy sem.

2021. jan. 18. 10:11
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Mégis milyen nő tesz ilyet??

És még neki áll feljebb... Ja, mondjuk, ha az első kérdést megvalaszoljuk, a többi érthető.

Gondolkozzal már el kicsit magadról, ne ezt a szerencsétlent kínozd.

2021. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány! Ő a pasi!
2021. jan. 18. 10:21
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Minek húzod az időt? Adjad be te a válópert.

Nem mindegy, hogy ki van fent társkeresőn? Fél éve külön éltek, azóta már 10 prostin és ki tudja hány egy éjszakáson átment.


Tévedsz, egyáltalán nem mindegy, hogy papíron házas vagy-e. Amikor elkezdesz randizni és ez előkerül, rögtön nem vesznek majd téged komolyan. Sőt, menekülni fognak tőled azok, akik komolyat akarnának.

2021. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Gondolom, meg van a maga sajnáltató sztorija hogy ő a szegény szerencsétlen pasi, és a nők meg sajnálják mert ahhoz nagyon ért ha önsajnáltatásról van szó. Anno én is így jöttem vele össze,hogy az exét szidta hogy az hogy vitte a pénzt ő rá mennyi pénz el ment és a csaj, miatt rá nem maradt egy fillér sem címszó én meg, meg sajnáltam össze jöttem vele. Aztán kiderült hogy ő mennyire szereti a hasát, és rengeteg édességet és gyors kajákon szeret élni és ez viszi a sok pénzt. Csak idő kellett hogy kiismerjem, de eleinte én is be döltem neki.

De az is lehet el, se mondja hogy házas.

2021. jan. 18. 10:26
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Képzeld, hányan vannak akik ugyanezt csinálják de teljes családi boldogság mellett- társkeresőznek. Nektek nincs gyereketek meg elvileg a válás küszöbén álltok, egyáltalán nem csodálkozom, hogy ott találtatok rá. Nem kell totojázni, hanem beadni a keresetet aztán meggyászolni a történteket. Adj időt magadnak hogy leülepedjenek az érzelmeid. Az meg, hogy mindent tagadott csak megerősíti, hogy nem egy korrekt embertől fogsz elválni, hanem egy tipikus sunyi középszerű alaktól. Örülj neki, hogy nincs gyerek, így teljesen új életet kezdhetsz! :))
2021. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Köszi a privit. De mit nem értesz már. Ő már rég szakított veled. Az, h van a házasságról papírotok, mwg úgy zusammen minden, csak téged érdekel. Ő is nagy barom, h szóba áll még veled, magyarázkodik. De te nagyobb vagy, sajnos...
2021. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Hogy picit megértsd. Ha végignézed negérted, h nem egy plázába mentél be, hanem egy kisboltba.

Mit akarsz már tőle. Engedd el, neked legyen több eszed.

10. voltam.

2021. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!