Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feltűnt, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnt, hogy egy csomó kérdés van arról, hogy esküvő után hűséges lesz-e a hűtlen ember. Nyilván nem, miért kérdik ezt mégis annyian? Mégis honnan jön ez az elképzelés? Mintha nem folyna a csapon is a hűtlen házastársak témája...

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Belinkelnéd azt a csomó kérdést? Mert én csak egyet láttam az utóbbi időben.
2020. nov. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A férfiak egyformán csalnak előtte is, utána is.
2020. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok linkelgetni, de visszaolvastam pár oldalra visszamenően a Megcsalás kategóriát, és nem egy volt...
2020. nov. 30. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ugyanaz írja ki. Nekem feltűnt az elmúlt pár hétben kb 5 amit általában kérdez az illető,mintha nem róla lenne szó, meg kb ugyanannyi amit úgy tesz fel ,hogy az ismerőse, barátnője sztori...

Arra vár kb hogy legalább 1 hozzászólás lesz a rengeteg közt amiben valami agyament nyakatekert indok alapján valaki mégis együtt maradt egy ilyen szitu után.

És természetesen boldogan élnek míg meg nem halnak...

2020. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 Tehát 0?
2020. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Nem értem miért gondolod ennyire határozottan ezt és hogy nem lehet jó vége.. Elmagyaráznád?
2020. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyetlen ember maszturbál ezen már hónapok óta itt. Amikor rájön az inger, akkor ír ki rögtön egy kérdést.
2020. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy 7-es, ha azt hiszed ez valakinek jó móka, max neked..
2020. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Fölösleges...

Úgy tűnik te írtad ki őket.

Ha mégsem, akkor valami rögeszmés, aki azt hiszi, hogy majd itt lesz olyan ,aki beszámol, hogy micsoda boldog élete lett néhány (évnyi) hazugság után.

Magadat áltatod.


Olvasd el az eddigi összes kérdés válaszait.Nincs közte olyan, ami bizakodásra adhatna okot.

Nem hiszem, hogy mindenki hülye lenne.Szembe mész a forgalommal az autópályán.

2020. dec. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!