Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnál ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnál ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha a házastársad egy veszekedés alkalmával úgy egy órán át kiabálná, hogy a k anydat, dogolj meg, te gci, rohdj meg... És közben különböző tárgyakat hajigálna irányodba?

Ha esetleg felmerülne kérdésként, mindezt nem egy megcsalásra, atverésre, vagy nem tudom milyen nagy dologra. Vmi rosszul esett, azt szerettem volna megbeszélni normálisan.



2021. ápr. 16. 22:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképpen. Ki tudja, legközelebb meddig fajul.
Megpróbálnám megbeszélni.
Nem, vannak hevesebb viták.
Igen, valószínű.
48 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előfordult már korábban is?

Ha egyszeri alkalom lenne, akkor nem válnék. Ha hasonló esetek voltak már és rendszeres lenne, akkor igen.

2021. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Ennyire durván még nem, de ha a fokozatokat nézem, a következő alkalommal el tudom képzelni, hogy tettlegességig fajul.
2021. ápr. 16. 22:16
 3/47 anonim ***** válasza:
Mi esett rosszul?
2021. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos bántalmazó kapcsolatban vagy, amelyre jellemző ugye, hogy fokozatosan van bevezetve a bántás. Ezek szerint korábban is voltak jelek, csak már tovább merészkedett. várhatóan még tovább fogja a határokat feszíteni...
2021. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Hogy nem beszélte meg velem, hogy hogy szervezi, hogy a hétvégére jön a gyereke. Mikor, mettől, meddig, hogyan,stb.
2021. ápr. 16. 22:31
 6/47 A kérdező kommentje:

Kiabálás jellemző volt mindig is, bármivel kapcsolatban nemtetszésemet fejeztem ki.

De a múltkor már volt egy beszólása veszekedés közben, amiről írtam is ki kérdést.

2021. ápr. 16. 22:32
 7/47 anonim ***** válasza:
És szimplán arra, hogy jelezted, miért nem beszélitek meg, azt mondta, hogy gec.i vagy?
2021. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
50%

Ismertem ilyet


A nő csendben tűrte vagy 20 évig, aztán öngyilkos lett.


Ne várj semeddig!

2021. ápr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 16. 22:34
 10/47 A kérdező kommentje:

Kérdeztem tőle, most ezt megint miért csinálta, hogy nem avatott be, mikor korábban már sokszor megbeszéltük.

És ilyenkor azon húzza fel magát, hogy már megint ő a sz@r,semmit sem csinál jól, mindennel bajom van. Pedig nem erről van szó, de ha valami nem tetszik, elmondom.

2021. ápr. 16. 22:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!