Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, ha a válófélben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a válófélben lévő feleségem egyetlen célja az én kicsinálásom?

Figyelt kérdés

Válunk a feleségemmel, akinek azóta az egyetlen életcélja az, hogy ahol tud keresztbe tegyen nekem és bosszantson. A lehető legaljasabb módszereket viszi véghez, és az okoz neki örömet, ha engem szenvedni lát.

Mivel kiderült, hogy megcsalt, és én csak addig kellettem neki, amig jól ment a vállalkozásom beadtam a válópert. Azóta pokollá teszi az életem. Elköltözni nem tudok, mert akkor elveszíthetném a gyerekeimet és rátenné a kezét a lakásomra is. Próbálok nem tudomást venni a dolgairól, mert az az egy, ami őt is idegesíti, hogy nem reagálok rá, de ez nem mindíg lehetséges, mivel a gyerekeimről azért gondoskodni akarok. (Azokat szerencsére a bíróság közös felügyelet alatt hagyta.)


2010. aug. 23. 09:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miket csinál?


Gyerekekkel is ilyen?

2010. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és mikor elvetted nem tűnt fel,h milyen?én ezt úgy nem értem.HJát eddig anygalka volt mert volt zsé,akkor valószinű csak a zsé kellett és nem te.Biztos a szeretőjének több pénze volt...no comment az ilyen nők a női nem szégyenei,pénzéhes likak.
2010. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Te jól működsz, vagy müködtél ebben a kapcsolatban?

Én sose gondolom, hogy egy kapcsolat tönkremenetele egy ember munkája.


Állapodj meg vele hivatalosan a hogyan továbbról....

2010. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyire nem ismerted, vagy tudtad, hogy gonoszkodó, csak úgy voltál vele, veled biztos nem lesz az?
2010. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet vele beszélni. Ezen a szakaszon már rég túlvagyunk.
2010. aug. 23. 11:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi az a kicsinálás? Miket művel veled amit te nehezen viselsz?
2010. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a lakás a tied kezd el árulni, és csak aludni járj haza, ez a gyerek szempontjából nem a legjobb de reggelinél találkoztok és nem lesznek kitéve a háborusdinak.
2010. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pontosan a gyerekeid felé való érzelmeidet használja ki arra, hogy kicsináljon.


Vegyél egy nagy levegőt, add el a lakásodat és hidd el, akkor lesz a legjobb a gyerekeidnek, ha talál maga mellé egy náladnál jobban idomítható férfit, mert akkor béke lesz náluk és nem fogja ellened nevelni a gyerekeket.


A jelenlegi helyzetben ő a nyertes, és ezt ő tudja is.

2010. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A lakáseladás nem jöhet szóba egyéb okok miatt, inkább az érdekelne, hogy le lehet-e valahogy állítani egy ilyen nőt, és ha igen akkor hogyan.
2010. aug. 24. 07:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne adj neki lehetőséget arra hogy beléd kösön ne reagálj az apró napi dolgokra ha nem tud felhúzzni falra mászik,

minél kevesebbet talizatok, keres egy új kapcsolatot.

2010. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!