Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elutazhatok egy gyerekkel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazhatok egy gyerekkel egy hajoutra Olaszorszagba,az apa hozzájárulása nelkul,ha kizarolagosan nalam van elhelyezve a gyerek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 9. 21:33
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A 18-as valaszolon kivul mindenkinek köszönöm a valaszokat!18-as nak meg aki tud esetleg javasoljon pszichiatert,különben mèg nagyon sok embert fog ezen az oldalon kinozni...remélem innen az én kerdesemtől már eltakarodott......
2021. jún. 13. 15:36
 22/25 anonim ***** válasza:
89%
Ismételgetve sem nyert :D Tán csak nem betaláltam hisztérika? :D
2021. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Olaszországban élek. Én kettős állampolgár vagyok, a fiam csak olasz (elvileg magyar is mivel magyar állampolgárnak a külföldön született gyereke automatikusan magyar állampolgár is lesz, de lusta vagyok elintézni a papirokat mert nem is számít semmit). Az apja olasz. Soha semmit nem kérnek amikor utazom vele. EU-n kívülre se. Igaz olyan sok helyen nem voltunk az EUn kívül, ebből többször iskolai sítáborban Svájcban, legutoljára tavaly év elején még a covid előtt (mondjuk Svájc a schengeni övezet része úgy is hogy nem EU tag). Sok más gyerekkel is csak egy szülője szokott jönni, semmilyen engedély nem kell a másiktól. Az apja is vihetné nélkülem bárhova. Teljes jogú szülője ő is (pedig nem vagyunk már együtt).

Fordítva pedig: sok éve két darab, később már csak egy kiskorú tesómmal az anyám fogta magát és kijött amikor csak kedve szottyant. Nem kellett az apámtól semmi. 13 éve az akkor 14 éves húgom kijöhetett EGYEDÜL is mindenféle engedély nélkül! Utána is jött, de 14 volt az első alkalommal. Ez azóta általánosságban 16-ra, több légitársaságnál 18-ra módosult, ha jól tudom.

Hozhatod a gyereked Olaszországba egyedül, nem kell engedély az apjától.

2021. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Utolso köszi szepen a valaszt☺️
2021. jún. 15. 12:23
 25/25 anonim ***** válasza:

ásííít. unlak ócska pöcök.

és: Ismételgetve sem nyert :D Tán csak nem betaláltam hisztérika? :D

2021. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!