Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy alakult az exeddel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakult az exeddel a mapcsolatod valas utan, rendezodott vagy meg nagyobb harc lett?

Figyelt kérdés

#Zgfgtg
2021. jún. 9. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Simàn vàltunk. Vàlás utàn 1 évvel jöttek a balhèk amikor őt dobta a szeretője (aki miatt váltunk) én újranősültem, sikeres lettem ő meg lecsúszott. Akkor perelt fenyegetett, zsarolt stb.
2021. jún. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hagytam el elhanyagoltság, elhidegülés miatt. Nem volt harmadik fél, ármány, vita.

Így válás után is szinte baráti a viszonyunk. Bizonyára sokat nyom a latba a közös gyerek. Nincs miért haragudjak a volt férjemre, azt már kár lenne rá kiabálni, hogy leszart évek óta. Neki meg azt, hogy ezért kiábrándultam és elhagytam.

2021. jún. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Harc. Nem talált senkit magának, ezért az én kapcsolataimat próbálta tönkre tenni. 44F
2021. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!